Oči bez kruhů a vrásek

27. 8. 2007
Oči bez kruhů a vrásek
Od věku 30 let, oční partie začínají ochabovat a objevují se první vrásky. Proto se neobejdete bez strávně zaměřené péče o tyto citlivé partie. Ať již jako prevenci či jako nápravu již viditelných nedostatků pokožky.

Rychlost a tempo, jakým pleť stárne, závisejí z 80 % na působení vnějších vlivů, jako je například stres, kouření, nadměrné UV záření, nevhodná strava nebo znečištěné životní prostředí. Nejrychleji se projevy nezdravého životního stylu a postupujícího času projevuje v okolí očí.

Část obličeje, která stárne nejrychleji Od 25 roku života se vrásky nejvíce koncentrují kolem očí, prohlubují se a okolo 40.roku se finálně rozvinou do hlubokých rýh. První jemné linky pod spodním víčkem se objeví už okolo 18. roku, ale více se zviditelní mezi lety 30 až 34.

  1. Potřeba intenzivní protiakce.

Tmavé kruhy pod očima Mikrojemná krevní a lymfatická cirkulace okolo očních kontur se zpomaluje. Krevní barvivo začne stagnovat v prohlubni spodního víčka a způsobí změnu barvy – tmavé kruhy. Tento problém se s věkem zhoršuje, pleť kolem očí slábne a zdůrazňuje tmavé kruhy.

  1. Potřeba zahladit tmavé kruhy.

Velmi křehká pleť Velmi jemné oční partie (tloušťka 0,33 – 0,36 mm ve srovnání s 1 – 1,6 mm v jiných částech obličeje) jsou extrémně křehké. Pleť kolem očí je vysoce prokrvená, s velmi malým počtem tukových buněk a v důsledku blízkosti očí se neustále pohybuje. To vše urychluje proces stárnutí..

  1. Potřeba jemné péče, která respektuje pokožku.

Partie se silným psychologickým dopadem Naše oči jsou jako okno do naší duše, zobrazují náš stupeň pohody ... a i našeho mládí. Oční krém musí proto poskytovat okamžité omlazení.

  1. Potřeba produktu pro péči o pleť, který nabídne okamžitý, viditelný a nevšední účinek.

Obnova v samém centru buněk

Oční krém z řady Nivea DNAge je jemná péče vhodná zejména pro mimořádně citlivou pleť kolem očí. Obsahuje pouze minerální světelné ochranné filtry. Byl testován ve spolupráci s očními lékaři a je rovněž vhodný pro nositelky kontaktních čoček. Navíc redukuje i otoky v okolí očí. Krém obsahuje kyselinu listovou a kreatin. Tyto dvě látky přímo podporují přirozenou obnovu buněk pleti a poskytují jí novou dávku energie. Pravidelným používáním tohoto systému pro omlazení pleti ochráníte buněčnou DNA v jednotlivých pleťových buňkách před dalším poškozováním způsobovaným vnějšími vlivy. Organizmus je totiž schopen je v rámci obnovy pleťových buněk přímo využít k ozdravení celého tohoto procesu.

Korektor proti stárnutí

V roce 2006 se laboratoře L´Oréal Paris nechaly inspirovat profesionálními technikami používaných dermatology v boji proti vráskám a vytvořily Korektor vrásek s kolagenem, první intenzivní péči redukující vrásky s biosférami kolagenu. Jako další odpověď na potřeby žen vznikl Oční korektor vrásek s kolagenem, specifický průkopnický produkt určený speciálně pro jemnou pokožku okolo očí. Kombinuje jedinečný vyplňující účinek biosfér kolagenu s jemně reflexním složením pro zakrytí tmavých kruhů a viditelné omlazení očních partií. Korektor, jehož textura je lehká, nelepivá a jemná jako pudr, používejte na vrásky a tmavé kruhy pod očima denně, ráno i večer.

Jemný, ale účinný

Proč se snažit všemožně zakrývat černé kruhy po očima, když se jich můžete nadobro zbavit? Ošetřující krém na oči „Vidět znamená věřit“ od Oriflame je zaměřen speciálně na hydrataci jemné, citlivé pleti okolo očí. Zanechává ji vyživenou a zdravě vypadající. Lehká gelová konistence krému zvláčňuje a zjemňuje pleť v okolí očí. Redukuje otoky, projasňuje okolí očí a pomáhá vyhlazovat jemné linky. Obsahuje komplex D-circle a rozjasňující složky, deriváty z živých kvasničných buněk, vitamin E a zelený čaj. Používejte každé ráno a večer.

Síla slaměnky

Sametově jemný oční krém značky L'Occitane s květní vodou ze slaměnek odstraňuje tmavé kruhy pod očima, opuchlá víčka a ostatní stopy únavy. Každodenním používáním získají Vaše oči svěží a mladistvější vzhled. Napomáhá k tomu, aby si Vaše oči udrželi svěžest, mladistvý vzhled. Slaměnková květová voda zabezpečuje komfort očních partií, přičemž zpevňující, hydratační, vyživující a uklidňující prvky omezují tmavé kruhy, opuchy a projevy únavy. Jemným poklepáváním konečky prstů na oční oblouky nanášejte krém směrem od vnitřeního koutku ven.

Byliny z Dálného Východu

Účinný Intenzivní oční krém z řady Anew Alternative od Avonu je obohacený o Multi-fade komplex, který čerpá sílu z přírody a využívá léčivých bylin z Dálného východu. Tyto bylinky bojují proti hlavním - nejdůležitějším příčinám stárnutí pleti a tmavým kruhům pod očima. Za 7 dní se pomocí krému podaří redukovat i ty nejtmavší kruhy pod očima. Již po první aplikaci získávají oči jasnější a zářivější vzhled, po měsíci se pak většina tmavých kruhů zredukuje na minimum a zároveň se zpevní oční kontury. Ráno a večer jemně nanášejte přiměřené množství krému na celé oční okolí.

Náplasti proti vráskám

Díky inovační technologii v novém preparátu – transdermálních náplastech značky Biobaa - s koenzymem Q10 je zajištěn silný efektní účinek proti vráskám. Zvýšený účinku komponentů (koenzym Q10, Rosa rubiginosa, Buxus chinensis, Calendula officinalis) chrání pleť před škodlivým působením slunečního záření a volnými radikály. Vyhlazují jemné vrásky, omezují viditelnost hlubších vrásek a také hydratují pokožku. Pomocí odličovače bez oleje očistěte místo v okolí očí. Vyjměte náplast a aplikujte ji na oblast, kde je léčba potřebná. Nechte působit nejméně 20-30 minut nebo přes noc. Potom opatrně sejměte a opakujte tento postup každý den. První účinky jsou viditelné již po jednom týdnu.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dohodnout se s vámi není zrovna moc jednoduché, a proto začínáte mít pověst bručouna. Už se konečně povzneste nad všechno zlé a naučte se s lidmi znovu slušně mluvit. Pokud to tak…

Nejčtenější články

Doporučujeme