Očichejte si svého partnera

20. 9. 2000
Tvoříte se svým partnerem harmonický pár? Alespoň si to myslíte? Tušíte vůbec, že vaše štěstí má na svědomí chemie a váš nos?

Očichejte si svého partnera

Tvoříte se svým partnerem harmonický pár? Alespoň si to myslíte? Tušíte vůbec, že vaše štěstí má na svědomí chemie a váš nos? Již pravěcí lidé podléhali tomuto triku přírody. Druhé pohlaví je přitahovalo svou vůní. Nos jim tak podvědomě pomáhal najít partnera, s nímž mohli počít zdravé potomky. Vědci již dávno prokázali, že ideálně harmonické páry láká vůně toho druhého. Čím lépe Vám ten druhý voní, tím rozdílnější tkáňové typy jste. Lidé stejného tkáňového typu se vzájemně odpuzují. Čím podobnější jsou si partneři vůní a tkání, tím horší šanci přežít mají jejich děti.

Velký význam má i vnější podobnost obou partnerů. Šňastné a harmonické páry vykazují všeobecně vysoký genetický soulad. Partneři si jsou podobni nejen výškou, barvou vlasů a očí a rysy obličeje, ale i třeba krevním tlakem či tepovou frekvencí.

Takže, pokud milé dámy hledáte ideální partnera, nezapomeňte si dotyčného pořádně prohlédnout a přičichnout si.

Autor:dans

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V domácím prostředí se necítíte moc dobře a nebaví vás pouze sedět a zírat na televizi. Vymyslíte proto nevšední program, který je vhodný pro děti i partnera. Hlavně to nepřehánějte s…

Nejčtenější články

Doporučujeme