Očkovat - Ano nebo Ne?

21. 3. 2000
Domníváte se, že očkování dětí proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám je nutné? Máte s tímto problémem nějaké zkušenosti?

Očkovat - Ano nebo Ne ?

Náš problém se týká očkování. Máme 14-ti měsíční dcerku. Nevzpírali jsme se doposud žádnému očkování, ale teď jsme pozváni na očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, o kterém si myslíme, že není nutné a podle toho, co se nám doposud podařilo zjistit, komplikace těchto očkování nevyvažují výhody. Nicméně paní doktorka se na nás hned obořila a prohlásila, že nás jistě přesvědčí o tom, že neočkovat je hloupost (podtext- a my jsme nezodpovědní rodiče, když naše dítě bude jediné neočkované) Prosím o názory rodičů a lidí, kteří mají s tímto problémem zkušenosti, povzbuzení m by jistě bylo zjištění, že nejsme jediní, kdo se takto rozhoduje, samozřejmě čekáme i negativní zkušenosti s neočkováním.
Přejeme hezký den! Hanka, Tomáš a Kristýnka

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je třeba, abyste se zbavili negativních emocí. Musíte se ovládnout, abyste snad někomu neublížili. Mrzelo by vás to celý život. Do svého osobního života byste měli přinést nějakou změnu.…

Nejčtenější články