Očkovat - Ano nebo Ne?

21. 3. 2000
Domníváte se, že očkování dětí proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám je nutné? Máte s tímto problémem nějaké zkušenosti?

Očkovat - Ano nebo Ne ?

Náš problém se týká očkování. Máme 14-ti měsíční dcerku. Nevzpírali jsme se doposud žádnému očkování, ale teď jsme pozváni na očkování proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám, o kterém si myslíme, že není nutné a podle toho, co se nám doposud podařilo zjistit, komplikace těchto očkování nevyvažují výhody. Nicméně paní doktorka se na nás hned obořila a prohlásila, že nás jistě přesvědčí o tom, že neočkovat je hloupost (podtext- a my jsme nezodpovědní rodiče, když naše dítě bude jediné neočkované) Prosím o názory rodičů a lidí, kteří mají s tímto problémem zkušenosti, povzbuzení m by jistě bylo zjištění, že nejsme jediní, kdo se takto rozhoduje, samozřejmě čekáme i negativní zkušenosti s neočkováním.
Přejeme hezký den! Hanka, Tomáš a Kristýnka

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ke konci pracovního týdne jste roztěkaní a ze všech šéfových příkazů a rozkazů navíc i mimo. Už ani nevíte, co je správně a co špatně. Milé Rybičky, nezoufejte. Však ono bude brzy zase…

Nejčtenější články

Doporučujeme