Oční linky vám dodají šarm: Jaké si vybrat a jak je tvořit podle typu očí?

28. 9. 2020
Jestli jste ještě nepřišla na chuť očním linkám, je nejvyšší čas. Jsou elegantní, sexy a vykouzlí vám dokonalé oči. Právě ty jsou teď dominantou obličeje, když jeho větší část musíme téměř všude skrývat pod rouškou. Jak si vyrobit podmanivý pohled?

Výběr linky

Výběr linek samozřejmě závisí především na tom, co vám sluší a v čem se budete cítit přirozeně, takže je třeba zkoušet a testovat. Variant je ale víc a částečně vychází z textury, kterou si zvolíte. Dříve jedinou dostupnou kajalovou tužku postupně doplnily tekutá linka, gelová konzistence nebo fix. Jaký je rozdíl? S každou se pracuje trochu jinak, mají různou výdrž i výsledný efekt.

Zatímco nejobvyklejší a na vykreslení nejjednodušší jsou kajalové linky v tužce, linie s ní není tak výrazná a trvanlivost bývá poměrně krátká. To u linky ve fixu už lze mluvit o větší vytrvalosti i výsledném finiši a stejně tak si s ní poradí i úplní začátečníci. Náročnější na aplikaci bývají tekuté konzistence, na druhou stranu, jakmile získáte potřebný grif, odmění se vám vysoce pigmentovaným výsledkem a extrémní výdrží. Což ostatně platí i u linek gelových, ke kterým (pokud není součástí) je nutné dokoupit štěteček.

Jak si vytvořit kouřové oči k roušce podle Agáty Prachařové? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, po pravdě řečeno se bojíte všeho, co se bude v prosinci odehrávat. Listopadové dny nebyly příznivé a máte obavy. Tyto chmurné myšlenky si vyžeňte ihned z hlavy a snažte se…