Odpustit mu jeho nevěru?

2. 4. 2001
Odpustit mu jeho nevěru?
Se svým nynější přítelem jsem se seznámila loňského jara, jak jinak než přes internet - chat. V té době jsem chodila ještě se svým ( teď bývalým) přítelem, ale moc to neklapalo. Od té doby, co jsem měla doma internet šel náš vztah hodně z kopce, až jsme se rozešli úplně. A to hlavně kvůli Honzovi.

Odpustit mu jeho nevěru?

Dobrý den,
reaguji na pár článků v oblasti láska a nevěra - po internetu. Chtěla bych se se čtenářkami podělit o mé trápení, možná ho zažívá větší procento žen.

Se svým nynější přítelem jsem se seznámila loňského jara, jak jinak než přes internet - chat. V té době jsem chodila ještě se svým ( teď bývalým) přítelem, ale moc to neklapalo. Od té doby, co jsem měla doma internet šel náš vztah hodně z kopce, až jsme se rozešli úplně. A to hlavně kvůli Honzovi. Vlastně, ne tak úplně kvůli němu, protože jsem se začala seznamovat s novými lidmi (kluky), to on samozřejmě nemohl přenést přes srdce, takže jsme se po pár rozmíškách (někdy s pomocí policie) rozešli. Začala jsem si naplno užívat života, chodila jsem často ven s mými novými kamarády a bavila se. Nic mezi nimi a mnou nebylo.
Z Honzou jsme se seznámili v květnu, nejdřív jsme si jen povídali na chatu, pak čím dál tím víc častěji telefonovali, pak přijel jednou, dvakrát, třikrát.... . Nebrala jsem to tak úplně vážně, jelikož on byl z Liberce a já z Ťstí nad Labem a vzhledem k tomu, že byl, jak říkal, hodně pracovně vytížen - vídali jsme se jen o víkendech. Někdy i jednou za 2 týdny. Neplánovali jsme nic, občas jsem k němu přijela na víkend, apod. Bohužel jsem na podzim t.r. přišla o práci, takže jsem si jí začala hledat v Liberci, abychom si byli blíž. Hodně jsem se rozhodovala jestli bydlet s ním nebo se spolubydlící, kterou jsem si našla. Jenže bohudík (bohužel?) jsem dostala velmi dobrou nabídku, která se neodmítá a prakticky okamžitě jsem musela nastoupit do práce. Takže nebylo co řešit. Bydlíme spolu.
Jenže už od začátku jsem věděla, že je dost na holky, s úsměvem mi sdělil, že i svou bývalou několikrát podvedl. Já jsem naopak věrná, nesnesu pomyšlení, že bych měla tomu druhému ublížit. Nalíčila jsem na něj past, do které se chytil. Založila jsem si tajný e-mail a napsala mu, že bych se s ním chtěla setkat, že
jsem ho viděla na fotce a že se mi líbí, apod. Samozřejmě se chytil, byla jsem z toho psychicky dost špatná. Moc mě to mrzelo, že by mě byl schopen jen tak podvést. Pak jsem mu párkrát tajně zkontrolovala maily, SMSky, .... a začalo to. V jeho mailech jsem objevila dopisy pro holky a od různých holek. Takže jsem udělala scénu, chtěla jsem se odstěhovat, prostě už jsem nemohla snést to trápení, že se svěřuje a plánuje schůzky s holkami. I přesto, že se nikdy neuskutečnili a zatím mě fyzicky
nepodvedl, neomlouvá ho to. Nedávno si dělal kompletní revizi počítače (mailů, dokumentů,
apod). Takže jsem doufala, že s tím vším je konec. Nyní je náš vztah, řekla bych, perfektní, nehádáme se, naučili jsme se oba tolerovat chyby druhého, a řekla bych, že čím jsme spolu déle, je náš vztah lepší - zraje.
Jenže před pár dny jsem byla sama doma, nevydržela jsem a prohrabala jsem mu počítač znovu. Našla jsem tam mj. fotky jeho bývalé, e-maily od "kamarádky" Janičky....atd. Jeho kamarádka mu píše, jak se cítí osamělá, ač má přítele. Co mě šokovalo nejvíc, bylo asi to, že plánuje se s ním vidět (na jedné
párty), kam ovšem chodíme spolu. A taky, že se s ním chce sejít, a zajít na večeři či oběd. Až na tento problém si výborně rozumíme a já ho nechci ztratit. Na jedné straně říká, jak moc mě miluje a že si mě chce vzít a na druhé, ty e-maily a telefonní čísla na x holek.
Strašně mě to trápí a nevím, co si počít. Hodně lidí mi řeklo, že takovýhle chlap se nikdy nezmění. A já sama zastávám názor - podvede-li jednou podvede i po druhé. Myslím, že nevěru (jakoukoli) bych mu neodpustila.

Autor: čtenářka Sabina

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je třeba, abyste se zbavili negativních emocí. Musíte se ovládnout, abyste snad někomu neublížili. Mrzelo by vás to celý život. Do svého osobního života byste měli přinést nějakou změnu.…

Nejčtenější články