Odstranění celulitidy jednou pro vždy

7. 8. 2019 Prezentace klienta
Odstranění celulitidy jednou pro vždy
Máme ji všechny, ať jsme štíhlé nebo při těle, mladší nebo starší. Celulitida si prostě nevybírá. Jak ji jednou pro vždy z těla vyhnat a užívat si zase hladké nožky bez celulitidy jako v dětství? Máme pro vás 2x 5 zaručených způsobů pro odstranění pomerančové kůže. Držte se jich a celulitida se nebude držet vás.

První pětka aneb Tohle zvládnete samy

1. Pohyb

Pravidelný pohyb je základ. Nemusí jít vlastně ani o žádný sport, stačí jen každý den tělo pořádně prokrvit například chůzí po schodech, svižnou procházkou, ale i pravidelnými přestávkami v práci, pokud celý den sedíte u počítače. Udělejte si pravidelně pauzu, projděte se, protáhněte.

2. Sezení

Máte-li sedavé zaměstnání, upravte si návyky sezení u pracovního stolu. Seďte na konci židle, jen na sedacích kostech, tedy ne na stehnech a podepřete si chodidla tak, aby vaše kolena svírala pravý úhel. Lymfa bude moct proudit tělem bez omezení a vy si brzy všimnete, že celulitida na zadní straně stehen mizí.

3. Jídlo

Správná strava má celulitidu také významný vliv. Vyměňte průmyslově zpracované jídlo za čerstvé a omezte přísun cukrů a nezdravých tuků. Z dlouhodobého hlediska vede zlepšení životosprávy k hubnutí a zpevnění těla, a tím se snižuje i počet nevzhledných dolíčků.

4. Pití

Dostatek tekutin v těle má blahodárný vliv nejen na celulitidu, ale celkově na dobrý stav naší pokožky. Pijte čistou vodu, kterou si můžete ochutit citronem nebo mátou, nejméně 2 litry denně. Příjem tekutin můžete doplnit bylinnými čaji. Ale pozor, slazené nápoje, džusy, ani káva, zelený či černý čaj, natož alkohol se do celkového objemu tekutin nepočítají.

5. Sebeláska

Smiřte se se svými tělem. Proti celulitidě se dá účinně bojovat, o tom je ostatně náš článek, který jste právě dočetla až do půlky. Pokud se ale přijmete i se svými malými nedokonalostmi, bude boj za vaše lepší já mnohem radostnější. A změny, kterých docílíte budou mnohem větší, než když si nebudete věřit.

Klepněte pro větší obrázek

Druhá pětka aneb Na tohle si najděte pomoc

1. Masáže

Pravidelná domácí péče je také dobrý způsob, jak se zbavit celulitidy. Šikovnými pomocníky jsou masážní kartáče, které stimulují krevní oběh a pokožka po nich vypadá zdravěji. Masírujte problematické partie každý den ve sprše a pak je ošetřete kosmetickými přípravky určenými na formování postavy. Nechte si ty skutečně účinné doporučit od své lymfoterapeutky nebo kosmetičky.

2. Kosmetika

Dopřejte si pravidelně profesionální péči v kosmetickém salónu určenou na zpevnění pokožky a ztenčení tukových polštářků. Zkušená kosmetička vám poradí, jak se zbavit celulitidy, jak se o tělo starat a doporučí i vhodné přípravky na domácí použití.

3. Lymfodrenáže

Lymfodrenáž je lehká masáž lymfatického systému, která urychluje tok lymfy, a tím podporuje látkovou výměnu v organismu, zlepšuje metabolismus a detoxikuje tkáně. Odpadní látky se tak z těla odplavují rychleji, nedochází k jejich hromadění a vy se cítíte výrazně lépe už po první proceduře. Poraďte se se zkušenou terapeutkou o tom, jak často byste právě vy měla na ruční a přístrojovou lymfodrenáž zajím, abyste se zbavila nejen celulitidy, ale i další obtíží.

4. Kryolipolýza

Neinvazivní odstranění celulitidy patří mezi vyhledávaná ošetření. Lékařská kryolipolýza Cooltech rychle a bezbolestně zformuje postavu. Speciální hlavice nasaje přebytečný tuk a zmrazí ho na maximální možnou teplotu, což je -8 °C. Proto tento výkon může provádět pouze lékař a ne kosmetička.

5. Přístroje

Terapii Cooltech doporučujeme doplnit bodyformingovým ošetřením LPG, které viditelně zpevňuje a vyhlazuje pokožku. Motorizované válečky provádí tzv. lipomasáž, čímž podpoří odplavení tukových buněk a nastartují tvorbu kolagenu. LPG maximalizuje metabolismus kůže, odstraňuje tuk a urychluje oběh lymfy. Výsledkem ošetření je zpevnění pokožky, vymizení celulitidy a zeštíhlení siluety. Dalším přístrojem na formování postavy a vyhlazení celulitidy je Velashape, který k dosažení podobných výsledků jako lipomasáž LPG využívá působení tepla. Váš sen o tom, jak se zbavit celulitidy jednou pro vždy, je na dosah.

 
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste moc šťastní a nemyslíte na hlouposti. K pracovním úkolům přistupujete systematicky a umíte se jim zcela odevzdat. Nemusíte se bát, že něco nestihnete. Blýská se vám na lepší časy.…

Nejčtenější články

Doporučujeme