Ohňostroj, který rozzáří Prahu!

13. 8. 2010
Ohňostroj, který rozzáří Prahu!
Oblohu nad Prahou rozzáří hvězdy světové pop music! Metropole zažije 27. srpna 2010 již druhý ročník unikátního festivalu Pyro Music Laser Fest, tentokrát na motivy hitů Led Zeppelin či Michaela Jacksona! Návštěvníci dostihového závodiště ve Velké Chuchli se mohou těšit na nevídanou skladbu laserových efektů, ohňostrojů a melodií světových hitů. Odpolední hudební zábavu zajistí skvělé kapely Děda Mládek Illegal Band, Kryštof či formace Xindl X!

Klepněte pro větší obrázek

Do Chuchle na ohňostroje? Určitě, ale přijeďte radši vlakem! Letošní ročník Pyro Music Laser Festu slibuje ještě velkolepější a výpravnější podívanou! Té bude předcházet tradiční festivalové městečko, které své brány otevře již ve 14 hodin, aby byla zajištěna možnost plynulého příjezdu.

„Očekáváme až 15 tisíc návštěvníků, protože program chystáme opravdu mimořádný,“ řekla Květa Havelková, marketingová manažerka pořádající společnosti JVS Group, a zároveň doporučila, protože v místě bude k dispozici 2500 parkovacích míst, aby návštěvníci před individuální automobilovou dopravou upřednostnili cestu vlakem ze Smíchovského nádraží. Odtud budou v rámci MHD jezdit spoje každých 20 minut a cesta do stanice přímo u chuchelského závodiště potrvá pouhých 5 minut! Od 20.30 hodin čekají návštěvníky čtyři velké ohňostroje a dvě laserové show. A jak takový ohňostroj vzniká?

Ohňostroj: To jsou i roky práce s dokonalou přesností! Každý pyrotechnický efekt je adrenalinový v tom, že jeho cena je tak vysoká, že není možné si ho pokaždé předem zkusit. Design ohňostroje může v hlavě designéra uzrávat několik měsíců i let, na dílně se pak připravuje řádově v týdnech a na lokaci třeba jediný den. Výsledný efekt vždy vychází ze specifika lokace, prostoru a času k přípravě. Na akci bude použita téměř tuna pyrotechnického materiálu. Přičteme-li k tomu odpalovací prostředky a různé konstrukce, mluvíme již o hmotnosti 10 tun a více.

Nebeskou podívanou na Pyro Music Laser Fest 2010 zajistí 1199 odpalovacích povelů! Podobný systém se s velkým úspěchem používá při realizaci speciálních efektů ve filmu, na divadle nebo při multimediálních show.

Pyro Music Laser Fest je unikátní událostí a v České republice v těchto aspektech nemá srovnání. Obsahuje několik elementů vjemu spojením hudby, laserů, světel s vůní černého prachu. Naprostou novinkou bude použití 20 laserů a 4 laserových děl.

Festival nabídne vystoupení nejoblíbenějších kapel! Pyro Music Laser Fest je současně příjemnou možností,jak se velkolepě rozloučit s letními prázdninami. Pyrotechnické a laserové show předchází bohatý program pro celou rodinu – od 15 hodin na závodišti vystoupí Děda Mládek Illegal Band, vystřídá je Xindl X, Airfare a celý program vyvrcholí v 17 hodin skvělými hity kapely Kryštof. Ani o další atrakce nebude nouze – vzduchu bude dominovat několik helikoptér a zájemci budou moci na vlastní kůži zažít malý okružní let.

Klepněte pro větší obrázek

Pořádný dětský mejdan rozjede dívčí hudební formace 5angels. Pro nejmenší návštěvníky bude připraven dětský koutek, hry a soutěže. Na místě bude dostatek stánků s občerstvením. Elektro-pop předvede zpěvák a showman Philip Maxx, který ve svých osmnácti letech již má pracovní zkušenosti s americkými a evropskými textaři i skladateli, pozornost upoutal zejména u Stano Simora, který rozpoznal a dal šanci jeho talentu a citu pro image. Maxx se nechává inspirovat elektro-popem hudebníků, jako je Lady Gaga, Madonna a Michael Jackson, důležité je pro něj také snoubení extravagantní módy s hudbou.

Letošním Pyro Music Laser Festem návštěvníky provede nejpopulárnější český moderátor Leoš Mareš.

ČTĚTE TAKÉ:
Pomeje zešílel: Ivetě píše otevřený dopis, doporučuje jí léčbu na psychiatrii!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto vás varuje před tím, abyste hledali chyby a negativa tam, kde nejsou. Bohužel se nyní nedokážete na svět podívat z té lepší stránky. Čím dřív si uvědomíte, že by vás to mohlo stát…

Nejčtenější články