Masážní hlavice Toy Joy, Yoo.cz 1199 Kč Foto: Archiv firem

Masážní hlavice Toy Joy, Yoo.cz 1199 Kč Foto: Archiv firem

Afrodiziakální masážní svíčka Magnetifico, Yoo.cz 399 Kč Foto: Archiv firem
Párový vibrátor Icon Superbe, Yoo.cz 1599 Kč Foto: Archiv firem
Párový vibrační stimulátor, Yoo.cz 1169 Kč Foto: Archiv firem
Luxusní párový vibrátor Zalo Fanfan, Yoo.cz 4799 Kč Foto: Archiv firem
20
Fotogalerie

Okořeňte si Valentýna: Nejlepší erotické dárky, které potěší vás i partnera

Pro ty, kteří slaví svátek svatého Valentýna, jsou dárky často o růžích, čokoládě, luxusní večeři při svíčkách nebo špercích. Pokud si na romantiku příliš nepotrpíte a ráda byste váš vztah spíše okořenila, pak jsou tu erotické dárky, které si můžete užít s partnerem oba. Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

S dálkovým ovládáním

Mezi oblíbené hračky pro páry patří určitě párové vibrátory, kdy si slast a vzrušení z vibrací užijete vy i on. Chcete-li vzrušení posunout na ještě vyšší level, vyzkoušejte vibračního motýlka. Toho můžete na Valentýna nosit celý den, zatímco partner ho bude na dálku přes telefon ovládat. Vy mu můžete v průběhu dne popisovat, co s vámi vibrace dělají a po celém dni vzájemného vzrušování si večer užijete vášnivý sex.

Jak ho rajcovně překvapit? Podívejte se na video:

Hra na lízátko

Pokud máte s partnerem rádi deskové hry, také si přijdete na své. Erotické hry nejsou na trhu žádnou novinkou, můžete začít kostkami, kde místo čísel budou polohy a místa, kde se máte milovat, vyzkoušejte také erotické hrací karty. Pro fajnšmekry jsou pak „klasické“ deskovky, jako například hra Lollipop zaměřená na orální sex nebo Chilli pikantní zotročení, jež je okořeněné jemnými sado-maso hrátkami. BDSM milovníci pak jistě ocení i různá pouta nebo škrabošky.

Jste-li milovníky jídla, zkuste malování na tělo s příchutí čokolády nebo kroužek na penis vyrobený z bonbonů. Koupit se dají i slíbatelné oleje a zajímavostí jsou také mátové pásky na orální sex, které přinesou vzrušující chladivý efekt, který zintenzivní polibky i orální hrátky s penisem či vaginou.

Klasikou pak zůstávají nejrůznější afrodiziakální masážní oleje nebo masážní svíčky. A pro opravdové sexgurmány tu pak jsou nejrůznější boxy a sady s erotickými pomůckami na sedm dní, kdy každý den v týdnu vyzkoušíte něco nového.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud