Olivia Newton-John: Rakovinu chce porazit úsměvem, stravou a konopím!

28. 9. 2018
Právě v těchto dnech oslavila hvězda kultovního muzikálu Pomáda kulatiny. Je jí sedmdesát, ale elánu má pořád dost. A navzdory tomu, že jí už potřetí diagnostikovali rakovinu, zvládá ji s grácií. Pomáhá jí v tom její usměvavá povaha a taky konopí, ze kterého jí manžel připravuje tinkturu proti bolesti. Co ještě jí pomáhá, aby vypadala skvěle?

S Travoltou byli jen přátelé

Australskou herečku a zpěvačku proslavila role ve filmu Pomáda z roku 1978, kde si zahrála blonďatou středoškolačku Sandy. Spolu s ní tam zazářil i John Travolta a vytvořili nadlouho pár snů. Všichni herci byli v té době starší než postavy, které hráli – Travoltovi bylo 23 a Olivii Newton-John dokonce 30. Spekulovalo se, jestli spolu ti dva něco nemají i v reálném životě, ale nebyla to pravda. Vždycky byli jen přáteli.

Kromě Pomády natočila Olivia o pár let později další muzikál Xanadu, kde se opět objevila po boku Travolty. Později se věnovala muzikálům na Brodwayi a své pěvecké kariéře. Je držitelkou několika cen Grammy.

Jak vypadá Pomáda po 35 letech? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento víkend nebude zrovna pohodový a do všech domácích prací se budete doslova nutit. Hlavně nepropadejte depresivní náladě! Vždyť se můžete potěšit mnoha hezkými věcmi. Neberte životní…