Olympijské drby: Milostné pletky, krásné hokejistky i kdo ucpal záchod?

9. 2. 2022
Foto: archiv
Olympijské drby: Milostné pletky, krásné hokejistky i kdo ucpal záchod?  | Foto: archiv
Zimní olympijské hry jsou v plném proudu a my se na ně podíváme trošku z jiného úhlu. Fanynka Kateřina se rozhodla zabrousit do milostných vztahů. Věděli jste, že princezna Anna, dcera královny Alžběty II., svou lásku potkala na koni? Kdo s kým dnes randí? A mohou se vídat covid necovid? Na všechny drby se podívejte ve videu v úvodu článku.

Když začne olympiáda, znamená to jen jedno – spoustu krásných lidí na jednom místě v olympijské vesnici. A tam se může stát naprosto cokoliv, proto organizátoři pravidelně rozdávají ochranu pro všechny a počty se nesnaží skrývat. To, že občas přeskočí mezi lidmi jiskra, je jasné, ovšem ne každá láska z olympiády vydrží. A na koho z nezadaných státních osobností se můžeme těšit letos?
Naše komentátorka Kateřina miluje olympijské dění, a tak jí neunikli ani ti největší smolaři, ostatně přesvědčte se sami ve videu v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Včera měla svátek Žofie, s níž by měla doopravdy skončit zima a chladnější počasí. Tato zpráva je pro vás něco úžasného. Patříte totiž k obrovským milovníkům teplých dní, protože nemusíte…