Omládněte o 10 let. Tyhle změny vám zachrání vztah

25. 7. 2019
Omládněte o 10 let. Tyhle změny vám zachrání vztah
Důvodů, proč se váš vztah právě nachází na bodu mrazu, může být řada. Častou příčinou bývá momentální nespokojenost se sebou samým nebo často také to, že v očích svého partnera přestanete být atraktivní. Co pomůže? V první řadě zvednout si sebevědomí.

Sama sebe a potažmo pak i kolabující vztah můžete zachránit vhodnou dietou a upravením jídelníčku tak, abyste v očích svého muže byla opět v kondici, plná energie a cítila se báječně. Zkrátka taková, s jakou kdysi začal chodit. Pokud se do práce na sobě pustíte, získáte nejen ploché bříško, ale zbavíte se také celulitidy a otoků, tělo se vám navíc odmění i zářivou pletí a lesklými vlasy. Jak na to?

Trápí vás velké bříško

Ukládá se vám tuk na břiše? Správnou životosprávou a změnou jídelníčku sice ve vyšším věku nebudete mít hned vypracovaný sixpack, ale určitě budete v pase štíhlejší. Vhodnou stravu doplňte o cvičení, věnovat byste se měla pravidelnému posilování všech břišních svalů (alespoň 3x týdně) a do života zařadit kardio trénink, například v podobě běhání či jízdy na kole.

Co byste měla jíst: ​
Kefír, jogurt a ostatní kysané mléčné výrobky. Dbejte především na vyváženou stravu sacharidů, bílkovin i tuků. Konzumujte dostatečné množství vlákniny, zařaďte zelený čaj, který zrychluje metabolismus.

Vyhněte se: 
Sladkým, smaženým či tučným jídlům, příliš nesolte a zcela vynechte pití alkoholu a sladkých limonád.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, jste viditelně úspěšní a nebojíte se realizovat i riskantní plány. Kolegové vám mohou trošku závidět. Tak nevíte, zda je to dobře, či špatně. Nicméně máte opravdu vysoké…

Nejčtenější články

Doporučujeme