On chce sex pořád a já skoro vůbec: Má náš vztah budoucnost?!

14. 8. 2011
On chce sex pořád a já skoro vůbec: Má náš vztah budoucnost?!
Že mají muži větší potřebu sexu než ženy, se všeobecně traduje odjakživa, a asi to opravdu platí. V případě mého přítele jde ale skutečně o extrém, mohl by „to“ dělat pořád. Ze mě naopak postupně veškerá touha vyprchala a nejradši bych se postelovým radovánkám vyhnula úplně.

S Lukášem jsme se poznali před více než dvěma lety přes internet. Ne že bych se nedokázala seznámit naživo, ale byla jsem zrovna nezadaná, a tak jsem z nudy surfovala po seznamkách. Padli jsme si do oka ve virtuálním světě a k mému překvapení i reálné setkání bylo příjemné. Začali jsme spolu chodit.

Poprvé jsme se milovali asi měsíc po seznámení a bylo to moc pěkné. Jak jsme se postupně zamilovávali, vídali jsme se stále častěji – a sex byl součástí každého našeho setkání. Na začátku to samozřejmě tak bývá, že vášeň převálcuje všechno ostatní, ale u nás to trvalo i po půl roce.

Neexistovalo, že by rande proběhlo bez sexu, a mě už to nakonec začalo trochu unavovat – být stále připravená, vymydlená, natěšená.

Po osmi měsících vztahu jsem se k Lukášovi nastěhovala. Myslela jsem, že společným soužitím frekvence sexu sama trochu zeslábne – ale bylo to právě naopak, stalo se to pravidelnou součástí každého dne, někdy i víckrát.

Postupně jsem se přistihla, že se vlastně na večery vůbec netěším, protože mě zase čeká sex. Snažila jsem se ale Lukášovi vyhovět, i když jsem o milování vůbec nestála. Někdy stačilo uspokojit jen jeho, ale většinou chtěl, abychom si to užili oba, a tím mi situaci ještě stěžoval, protože už to prostě nešlo.

Časem jsem začala hledat různé výmluvy a způsoby, jak se večerní povinnosti vyhnout, a občas se mi to podařilo. Lukáš byl ale dost neodbytný a nakonec mi tím sex vlastně úplně zošklivil – z krásného spojení dvou lidí se pro mě stal povinností, kterou vykonávám jen s největším sebezapřením.

Teď po dvou letech už se nedokážu přetvařovat a můj partner to na mně pozná, takže je otrávený i on. Milujeme se mnohem méně, ale spokojený nejsme ani jeden. Jemu sex chybí a je dotčený, že o něj nestojím, a já mám výčitky, že ho nedokážu uspokojit, a ptám se, proč už mě milování nepřitahuje.

Lukáše přitom opravdu miluju a rozhodně ho nechci ztratit, ve všech jiných oblastech si perfektně rozumíme, ale tady mi prostě připadá, že jsme každý úplně někde jinde.

Několikrát už mě i napadlo být mu nevěrná, abych zjistila, jestli by se mi to s někým jiným líbilo – a jestli je tedy problém přímo ve mně, nebo to souvisí jen se vztahem k Lukášovi. Ale nedokážu to udělat a bojím se, že by to nakonec všechno ještě jen zhoršilo.

Lukáš taky tvrdí, že mě miluje, a ani on rozhodně nechce náš vztah ukončit. Co máme tedy dělat?

Podle dopisu čtenářky Veroniky (22) z Prahy


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Poruchy spánku bývají předzvěstí demence!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vesmírní vládci vás upozorňují, abyste si dávali pozor na flirtování na pracovišti. Přinejmenším se tím vyhnete nepříjemným pomluvám. Štěstí vám přinesou spíše vaše volnočasové aktivity,…

Nejčtenější články

Články odjinud