ON LINE Jiřího Korna

11. 9. 2000
A tak se parfém stává osobní vizitkou každého člověka v tom daném okamžiku a v té konkrétní situaci, kde ho doplňuje tak dobře, že se stávají jediným harmonickým celkem, který vyjadřuje vlastní vkus interpretace módy a oznamuje ho tak celému svému okolí.

ON LINE Jiřího Korna

" A tak se parfém stává osobní vizitkou každého člověka v tom daném okamžiku a v té konkrétní situaci, kde ho doplňuje tak dobře, že se stávají jediným harmonickým celkem, který vyjadřuje vlastní vkus interpretace módy a oznamuje ho tak celému svému okolí. Rodí se tedy "čichová komunikace": proto je omluveno to velké množství parfémů, které každý rok jsou nabídnuty spotřebitelům, toto vysvětluje i důvod, proč mnohé známé osobnosti se objeví na trhu s vlastním parfémem": je to jejich osobní interpretace módní reality, chuň komunikovat novou sugcesi jejich kreativity."

Společníci firmy Dreamm Flower Parfum Milano
Daniele Ferrari a Dr. Andrea Mignone

Od pátku 8.9. do neděle 10.9. proběhl v prostorách Průmyslového paláce pražského Výstaviště Mezinárodní odborný kosmetický veletrh Beauty Prague. Na veletrhu představil populární zpěvák Jiří Korn svůj nový parfém, který dostal název ON LINE.


Jiří Korn a šéfredaktorka Dámy při představování parfému

Příprava parfému trvala téměř celý rok, během kterého změnil několikrát svoji podobu. Na jeho výrobě se Jiří Korn podílel stoprocentně, protože chtěl, aby šlo opravdu o jeho parfém a ne parfém, kterému propůjčí pouze své jméno. Výsledkem je sexy, svěží, kořeněná a pronikavá vůně, která osloví nejen muže, ale bude se líbit i ženám.

Parfém je vyráběn v Itálii ve spolupráci s firmou Dreamm Flower Parfume se sídlem v Miláně. Bude se prodávat 


Tisková konference

společně s parfémovou svíčkou (vyráběna rovněž v Itálii, firmou, která která produkuje svíčky pro Versace) a s parfémovou vodní bombou (má velikost tenisového míčku, ve vodě šumí a vypouští glitry a parfém).

Všechny tyto výrobky se vyznačují vysokou kvalitou a cenově jsou zařazeny do střední kategorie, přístupné všem zájemcům ( veletržní cena parfému činila 990,-Kč, v obchodní síti to bude 1290,-Kč).

Připravuje se i speciální série 100 ks pro sběratele, částečně bude k dispozici Jiřímu Kornovi a zbývající budou v prodeji v parfumériích Jasmín.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkendové aktivity jste se těšili celý týden. Klidně si je užívejte, ale vybírejte si jen relaxační záležitosti. Přeci jen jste po celém týdnu vyčerpaní a mohli byste se rychle unavit.…