Orální sex jako od profesionálky: Nespěchejte a nepřestávejte!

2. 1. 2018
Orální sex jako od profesionálky: Nespěchejte a nepřestávejte!
Zeptejte se mužů, jakou sexuální praktiku mají nejradši, a většina z nich vám odpoví, že orální sex. Jak mu dopřát ten nejlepší, o jakém se mu ani nesnilo?

Proč mají muži tento způsob milování tak rádi? K tomu všemu, co prožívají při souloži, ještě přistupuje vizuální a intimní faktor. To znamená, že mohou sledovat, jak je partnerka dráždí, a zažívají při tom maximální pocit intimity a zároveň jakési oddání se své milé.

Drtivá většina mužů by byla na vrcholu blaha, kdyby jim jejich partnerka poskytovala orální sex "až do konce" a oni by mohli vyvrcholit v jejích ústech. To je ale pro mnoho žen nepříjemné, mnohým se zvedá žaludek a je jim z chuti spermatu nevolno. S tím se dá těžko něco dělat, a muži by proto nikdy neměli k něčemu takovému ženy nutit. I pokud tedy muže nedokážete přivést k vyvrcholení ústy, můžete mu poskytnou intenzivní rozkoš. Jak se tedy stát bohyní orálního sexu?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neděle je zasvěcena přípravě na zítřejší pracovní den, ale ne zcela. Blíženci by mohli uvařit skvělý oběd a vykonat poslední práce na zahradě a kolem domu, než se paní zima ohlásí v plné…

Nejčtenější články

Doporučujeme