Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Orgasmus podle horoskopu: Panny jsou tiché, orgasmus Štírů je jak tornádo

Každá prožíváme sex a orgasmus jinak. Neexistuje jeden učebnicový model, jak by vyvrcholení mělo vypadat. Svůj vliv mají i znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

O Beranech by se dalo říct, že jsou to bohové orgasmu. Jejich prožitek je srovnatelný s někým, kdo studoval tantrický sex. Při sexu je ovládá touha, a když konečně dosáhnou orgasmu, je to něco neskutečného. Ano, u vás nikdo nebude pochybovat o tom, že ho jen předstíráte.

Jaký je ideální jídelníček v menopauze, abyste netloustla? Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Orgasmus Býků je spojen nejen s tělem, ale i s celou duší. Snažíte se „vydržet“ tak dlouho, abyste dosáhli společného orgasmu i s vaším partnerem. Orgasmus vždy prožíváte celým svým srdcem.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci prožívají orgasmus pokaždé, jako by to bylo poprvé. Jejich tělo se doslova poddá okamžiku a orgasmu dosáhnou snadněji, pokud je podobně naladěný i partner. Vzhledem k tomu, že jejich erotogenními zónami jsou prsty a ruce, bez problémů dosáhnou vyvrcholení i tehdy, pokud jim někdo dráždí jen tato místa.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou při orgasmu velmi hlasití, takže často doslova křičí. Někdy to vypadá, že při orgasmu pláčou, ale je to jen štěstí, které je v té chvíli naplní. Pro dosažení orgasmu velmi rádi použijí i nejrůznější erotické pomůcky.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Sex je pro Lvy hlavně zábava, kterou dávají hlasitě najevo. Výkřiky typu „ano, ano“ jsou jen povzbuzením, aby partner pokračoval. Lvi jsou tak trochu herci, takže i při orgasmu to někdy maličko přehrávají. A pokud je třeba svážete nebo si přizvete k postelovým hrátkám někoho třetího, jejich orgasmus bude naprosto bouřlivý.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Orgasmy osob narozených ve znamení Panny jsou stejně tiché jako ony. Sex ke svému životu moc nepotřebují, a zejména muži jsou v posteli poněkud nudní. Nic moc nevymýšlejí, nejraději by měli všechno hned – a to i orgasmus. Žádné dlouhé předehry, to pro ně není. Moc toho nenamluví, takže když dosáhnou orgasmu, možná o tom ani nebudete vědět.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou obvykle připravené na sex kdekoli a s kýmkoli. Pokud jde o orgasmus, muži Váhy mají velkou výdrž, takže čekají, než má orgasmus partnerka, teprve potom dají volný průběh svému vyvrcholení. Chcete-li sex s někým, kdo miluje dlouhé předehry a dlouho vydrží, pak vybírejte mezi Váhami. A jestli toužíte po společném orgasmu, pak mu sáhněte na zadek nebo varlata – pravděpodobně to nevydrží.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

O Štírech se říká, že jsou sexuálně velmi náruživí. Pravdou je, že jejich orgasmy jsou někdy až agresivní. Což by nemělo být překvapení, jelikož agresivita a vztek bývají typické pro tohle znamení. Štíři jsou plní emocí a vždy jsou hnaní nekontrolovatelnou vášní. Nepřestanou, dokud ji neuhasí. Orgasmus Štírů je prostě jedno velké tornádo.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají rádi v sexu všechno pod kontrolou. Pod kontrolou tedy mají i orgasmus. Nemusí přece nikdo vědět, že právě vyvrcholili. Totéž platí pro ženy Střelkyně. Mají-li orgasmus, ani si toho nemusíte všimnout. Přitom jsou Střelci velmi hladoví po nových podnětech a rádi zkoušejí další polohy.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou romantici a lásku i sex berou velmi seriózně. Nebývají sobečtí, vždy myslí na toho druhého. Někdy je těžké odhadnout, co by se jim líbilo a jak u nich dosáhnout blaženého vyvrcholení. Muž Kozoroh vyžaduje verbální ujištění, že je s ním ženě dobře. Orgasmu dosáhne v okamžiku, kdy vidí, že uspokojil i svou partnerku.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři v posteli rádi experimentují, ovšem orgasmy mají spíše plaché a nenápadné. Pokud jde o vyvrcholení, snaží se prodloužit milování tak dlouho, jak jen to je možné. Orgasmus je pro ně konec cesty, a když k němu dojde, je to jako rána z šampaňského. Pro ně je důležitější cesta než samotný orgasmus.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou v sexu velmi kreativní, ohnivé a intenzivní. Sex je nejen spojením dvou těl, ale spojením dvou duší a mysli. S Rybami je to jako neplánovaná jízda po silnici s mnoha zatáčkami, v nichž na vás čeká spousta orgasmů! No a pokud bude partner Rybu v posteli chválit, poroste její libido a počet orgasmů. Ryby patří mezi multiorgasmická znamení, jež dosahují vyvrcholení snadno a rychle.

Doporučujeme

Články odjinud