Orientální tanec není striptýz

21. 9. 2000
Můžete zažít nevšední zážitek a naučit se zajímavý a v dnešní době "in" orientální tanec. Už tu máme orientální masáže, orientální medicínu, orientální kosmetiku a mnoho dalšího. Tanec to vše jen doplňuje.

Orientální tanec není striptýz

Můžete zažít nevšední zážitek a naučit se zajímavý a v dnešní době "in" orientální tanec. Už tu máme orientální masáže, orientální medicínu, orientální kosmetiku a mnoho dalšího. Tanec to vše jen doplňuje.
Tento tanec není omezen ani věkem, ani postavou, ani zkušenostmi. Je omezen pouze představami a předsudky typu ..ale sousedka říkala, že je to jako striptýz�. Není to striptýz. Je to krásný tanec, který si ženy v orientu tančí mezi ženami pro ukrácení dlouhých chvil strávených v nábožensky rozdělených komunitách.
K čemu vám tedy orientální tanec bude? Když pomineme, že můžete ostatním ukázat, že děláte něco opravdu zajímavého a netradičního, tak vězte, že:

  • výuka je zaměřena na orientální tance a jejich pozitivní působení na ženské tělo.
  • potíže s menstruací se zmenší či úplně vymizí
  • zpevníte si zádové svaly a zadeček
  • uvolníte si svaly v oblasti ženských orgánů
  • celkově ucítíte na sobě velmi pozitivní vliv. Ten se může projevovat různě, u tanečnic je to větší péče o svoje tělo, snížení váhy, zpevnění těla a v neposlední řadě i zlepšení partnerských vztahů.

Firma Aziza nabízí tyto kurzy v Praze a Brně. Kurzy jsou jak pro začátečnice, tak i pro pokročilé. Normální kurzy jsou až tříměsíční. V Brně jsou také víkendové soboty s uceleným 5-6 hodinovým blokem výuky. Jednou za čtvrt roku se jezdí na celovíkendový intenzivní kurz, kde je přítomna např. manikérka, kosmetička, vizážista, masérka aj. a služby jsou v ceně kurzu. Poslední akcí byl pobyt v barokním zámečku s překrásnou akustikou a opravdu jsme bydleli v dobových zámeckých pokojích.
Vyučované tance jsou vhodné i pro vaše malé slečny. Vezměte je s sebou.

Blanka Zemanová s firmy Aziza vám přeje Šťastnou ruku při výběru kurzu a hodně radosti při jeho absolvování.
Pokud máte o kurzy zájem kontaktujte Blanku Zemanovou, nejlépe v dopoledních hodinách na tel.: 261 220 322, fax.: 261 226 029, e-mail: info@aziza.cz .

Další informace naleznete také na serveru www.aziza.cz , kde nabízejí také orientální tanec.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jen málokdo se dokáže ponořit do pracovních povinností jako vy. Do toho zvládáte péči o rodinu a vůbec vše kolem. Je to až neuvěřitelné. Energie máte dostatek a mohli byste ji i rozdávat.…

Nejčtenější články

Doporučujeme