Komentáře k článku zpět na článek

Sárinka 23. 3. 2005 | 15:59

Orientální tanec neni striptýz!!!!!!!!!!!!!!Je to velice krásný tanec a kdo si myslí že to je striptýz tak ať se jde podívat do někýho pajzlu!!

pk 6. 2. 2005 | 21:53

Zacala jsem s orientalnimi tancemi pomerne nedavno.Rada bych si poridila kostym, ale v nasem meste neni obchudek, ktery by se tomuto venoval. Pomuze mi nekdo k tomu, abych si neco jednoducheho vyrobila sama? Byla bych vdecna za jakoukoliv radu ci strih. Muj e:mail je : petra.kuntosova@atlas.cz. Predem dekuji

lenka25 7. 12. 2004 | 17:32

Orientální tanec rozhodně není žádný striptýz! Je to nádherný tanec. Věnuji se mu již řadu let a stále je co se učit. Zkuste se podívat na www.dalila.unas.cz ä přijdtě se podívat

Květa 10. 9. 2004 | 08:53
glenn 9. 8. 2004 | 12:38

Jen bych chtěl upozornit na fakt (nehledě na to, že břišní tanec jako součást zdravého životního uznávám), že zmíněná společnost AZIZA se při pořádání kurzů chová k pronajímatelům prostor přinejmenším špatně a ani v nejmenším si nedělá starosti s placením faktur za pronájem (i přes mnohokrát opakované urgence). Mám informace, že naše sportovní centrum není zdaleka jediné. Paní Zemanová se tak obohacuje na úkor jiných, což mi s tímto druhem podnikání absolutně nejde dohromady.

M.D. 10. 4. 2004 | 18:37

Souhlasim,ze brisni tance jsou velmi eroticke. Sama chodim na kurzy,zena se citi velmi smyslne,dalsi skvela vec ne nich je masez zenskych organu a strev,protazeni veskerych zadovych svalu a rozpohybovani tela ne uplne jine urovni nez jsme zvykle a ziskani ladnzch pohybu.
Muzu doporucit vsem kdo o tom uvazuji,driv jsem chodila na uplne jiny druh tance,ale neni nad to nez kdyz si zena oblekne kostym- ktery zdurazni pohyby tance a citi se jako princezna.
Pri trose sikovnosti se da kostym usit za malo penez doma,staci navstivit internet pro inspiraci
a galanterie pro material. Opravdu vysledek stoji za to!

xsaarah 26. 9. 2000 | 18:20

Docela bych souhlasila - a jsem žena.
Sama jsem se asi už před půlrokem chtěla společně s přítelkyní do toho kursu nechat zapsat. Potom ale zvítězil pokračovací kurs jazykový, protože ho potřebuji v zaměstnání.
Sama vlastně asi určité orientální prvky do svých "tanečních kreací" vkládám pokud se někde tančí. Ťčinek na mužské spolutančící je ohromující.
Orientální zemi jsem navštívila a v určitých ohledech se mi jejich kultura líbila. Jsou tak nějak vnímavější než někteří lidé "západního" typu.
Takže - kdo si chce muže na chvíli dokonale podmanit, orientální tanec je určitě dokonalým způsobem, jak na to.(a to nemluvím o zdravotních a psychických účincích). Chce to jen odvahu do začátku a dostatek sebedůvěry. Rozhodně orientální tanec není nic, co by snad žena měla považovat za něco špinavého nebo podbízivého. Záleží jen na konkrétní osobnosti, jak dokáže to umění zužitkovat.

Bedy 22. 9. 2000 | 00:59

Nevím, zda si ho tančí ženy mezi ženami, ale určitě ho tančí i v restauracích. Nejkrásnější a nejerotičtější jsem viděl v jedné velmi luxusní ani ne tak restauraci, jako spíš v palácové místnosti. Obrovská místnost, co do šíře, to i do výše. V bocích boxy se stoly pro cca 10 - 15 lidí. Odděleně i boxy pro menší společnost. Tanečnice obtancovávala kolem stolů, které byly jen po stranách místnosti. U každého stolu chvíli potančila a to daleko erotičtěji, než předvádějí dívky v "našem" baru u tyče. V jednom boxu byla soukromá oslava nějakého místního potentáta, tam posléze vtancovala a něco podobného jsem nikdy před tím neviděl. Tanec byl ukončen padnutím dívky na zem, chvilku byla pauza (jazzový stop time)a pak velmi rychle odběhla. Opravdu to nebyl žádný striptýz, v průběhu odložila jen šátek. Ale i po skončení v místnosti zůstal neobyčejně silný erotický náboj. Když naše striptérka u tyče tak po cca třetí čtvrté skladbě odhodí podprsenku a s rychlými pohledy na hodinky dotančí výstup, zůstane po ní jen ta naleštěná tyč. Mám rád striptýz, ale tyhle tance nelze nijak srovnat, jde o naprosto rozdílné vjemy co do účinku, alespoň na mne.

Přečtěte si také

Horoskopy

Už delší dobu prahnete po lepší pracovní pozici a samozřejmě také po zvýšení platu, ale zatím se vám to…

Nejčtenější články

Doporučujeme