Originální české šperky: Kde sehnat krásné kousky, které nezevšední?

24. 6. 2020
Milujete stejně jako straka vše, co se blyští, a náramků, prstýnků či náušnic máte plnou šperkovnici? Nebo teprve zvažujete koupi originálního šperku a nevíte, jaký si pořídit? Dejte šanci českým designérům a pořiďte si kousek, který vám vydrží. Teď v létě se navíc bude na holé a opálené pokožce krásně třpytit!

Moře i šampaňské

Pokud k vašemu létu neodmyslitelně patří sekt či prosecco, pak byste měla věnovat pozornost nové kolekci Champagne značky Mooyyy, kterou navrhla designérka Anna Marešová. Inspirovala se totiž zátkami od šampaňského, a tak vám kroucené náramky, prstýnky, náušnice i náhrdelníky budou sympaticky povědomé. Za pozornost však stojí i starší kolekce této značky.

Jaká je nová kolekce Anny Marešové? Podívejte se na video:

Jestli si léto nedovedete představit bez moře a smutníte, že se k němu letos možná ani nedostanete, náladu by vám mohly zvednout šperky značky Antipearle. Ty kombinují drahé kovy s pravými perlami a často se na nich objevují motivy mořského světa, jako je například mušle. Působí luxusně a zároveň šmrncovně, takže se nebojte si za ně připlatit, jen tak z módy nevyjdou.

Zajímavě vypadají také různě kombinované šperky. Značka Gravelli spojuje stříbrné, růžové i zlaté kovy s betonem, BeWooden zase se dřevem. Máte-li ráda věci s příběhem a esoteriku, zaměřte se na autorskou kolekci Lilie Khousnoutdinové nebo na značku Kat.dot. Hledáte-li minimalistický a finančně nenáročný doplněk, podívejte se na instagramový profil ma.ya_design, kde najdete jednoduché náramky a náušnice, které potěší vás i vaše blízké jako dárek.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Další inspiraci a zajímavé šperky najdete ZDE na HledejCeny.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Rozjezd pracovního týdne proběhne dobře. Sice nejste tolik při síle jako v minulém období, ale cítíte se vcelku příjemně. Asi to bude tím, že si rozumíte s kolegy i nadřízeným a v domácím…