Originální české šperky: Kde sehnat krásné kousky, které nezevšední?

24. 6. 2020
Milujete stejně jako straka vše, co se blyští, a náramků, prstýnků či náušnic máte plnou šperkovnici? Nebo teprve zvažujete koupi originálního šperku a nevíte, jaký si pořídit? Dejte šanci českým designérům a pořiďte si kousek, který vám vydrží. Teď v létě se navíc bude na holé a opálené pokožce krásně třpytit!

Moře i šampaňské

Pokud k vašemu létu neodmyslitelně patří sekt či prosecco, pak byste měla věnovat pozornost nové kolekci Champagne značky Mooyyy, kterou navrhla designérka Anna Marešová. Inspirovala se totiž zátkami od šampaňského, a tak vám kroucené náramky, prstýnky, náušnice i náhrdelníky budou sympaticky povědomé. Za pozornost však stojí i starší kolekce této značky.

Jaká je nová kolekce Anny Marešové? Podívejte se na video:

Jestli si léto nedovedete představit bez moře a smutníte, že se k němu letos možná ani nedostanete, náladu by vám mohly zvednout šperky značky Antipearle. Ty kombinují drahé kovy s pravými perlami a často se na nich objevují motivy mořského světa, jako je například mušle. Působí luxusně a zároveň šmrncovně, takže se nebojte si za ně připlatit, jen tak z módy nevyjdou.

Zajímavě vypadají také různě kombinované šperky. Značka Gravelli spojuje stříbrné, růžové i zlaté kovy s betonem, BeWooden zase se dřevem. Máte-li ráda věci s příběhem a esoteriku, zaměřte se na autorskou kolekci Lilie Khousnoutdinové nebo na značku Kat.dot. Hledáte-li minimalistický a finančně nenáročný doplněk, podívejte se na instagramový profil ma.ya_design, kde najdete jednoduché náramky a náušnice, které potěší vás i vaše blízké jako dárek.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Další inspiraci a zajímavé šperky najdete ZDE na HledejCeny.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na svatého Václava, kamna připrav do rána. Snad se tato předtucha nevyplní, protože vy po sychravém počasí netoužíte. Myslíte jen na výlety, cestování nejen po tuzemsku a ocenili byste i…