Oscaři 2020: 10 nejkrásnějších šatů, které nás nadchly. Kdo se nebál výstřihu ani rozparku?

10. 2. 2020
Prestižní filmové ocenění Oscar 2020 zná své vítěze. Slavnostní udílení cen Akademie se konalo jako vždy v Los Angeles a bylo přehlídkou slavných tváří. Co letos oblékly celebrity a které modely byly nejkrásnější?

Černobílá dominovala

Na červeném koberci na udílení Oscarů letos dominovala černá a bílá barva, kterou slavné ženy volily nejčastěji. Černobílou kombinaci od Chanelu předvedla nestárnoucí Penélope Cruz, na odvážný výstřih si troufla Geena Davis v černých šatech značky Romona Keveza.

Nejvyšší rozparek od dob, kdy na Oscarech vystrkovala svoji nožku Angelina Jolie, letos vynesla herečka Charlize Theron, která se v černých šatech od Diora nebála ani hlubšího výstřihu. Čerstvá držitelka Oscara Renée Zellweger zase ukázala ve sněhově bílé róbě dokonalou postavu.

Bez obřího výstřihu se tentokrát obešla herečka Salma Hayek a nutno říct, že v bílých šatech vypadala jako řecká bohyně. Nádherná byla také Scarlett Johansson ve stříbřitém outfitu i kráska Margot Robbie v temně modré róbě od Chanelu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V osobním životě jste nejistí, ale z profesního hlediska ožíváte. Zatím to není žádná hitparáda, ale postupně se zlepšujete. Netlačte na pilu a pozorujte, co se kolem vás děje. Pracujte na…