Oslavte začátek školy s F.O.O.D. piknikem, festivalem dobrého jídla!

29. 8. 2017
Pohodová neděle uprostřed zeleně s dobrým jídlem a skvělou atmosférou. Co víc si přát? Tak vyrazte 3. září v Praze na Ladronku nebo 9. září v Olomouci do Korunní pevnůstky. Zve vás časopis F.O.O.D., který letos slaví 10. narozeniny.

Již posedmé pro vás časopis F.O.O.D. pořádá F.O.O.D. piknik. Vstup je zdarma, protože je to zároveň narozeninová oslava časopisu, který tak oslaví své desáté výročí. Pokud rádi piknikujete, přijďte co nejdříve, budete si u nás moci zakoupit za symbolickou cenu 300 Kč a 500 Kč bohatý piknikový koš plný jídla včetně piknikové deky, která vám už zůstane. Koše naplní Kaufland, generální partner F.O.O.D. pikniku.

A teď zásadní info:

Kdy : 3. 9. 2017 v Praze – Ladronka, od 11 do 18 hodin 9. 9. 2017 v Olomouci – Korunní pevnůstka, od 11 do 18 hodin

Klepněte pro větší obrázek

F.O.O.D. piknik je každoroční festival dobrého jídla, proto se kromě vlastího pikniku můžete těšit na více jak 100 českých farmářů i začínajících prodejců. V rámci celodenního programu vás čekají:

• Kuchařská show známých šéfkuchařů • Živá hudební vystoupení • Velký dětský koutek • Piknikové koše plné dobrot za speciální cenu • Ochutnávky produktů od partnerů • Stánky s produkty českých kulinářů a farmářů • Chill out zóna

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Vařit budou:

Martin Škoda (autor úspěšných kuchařek Škoda nevařit I. a II.) – grilované vepřové s bramborovým salátem, salát s kuřecím supreme, ořechy a meruňkami. Jana Králiková Černá (nutriční gastronomka, specializuje se na asijskou kuchyni, Gourmet Academy) – kuřecí satay s arašídovou omáčkou. Jiří Hilgard (finalista soutěže Master Chef) – trhané vepřové maso. Za redakci časopisu F.O.O.D. Jarmila Červená (veganské kremrole) a Jana Vašáková. Jiří Boháč za Kusmi Tea – detox limonády, čajové mojito. Martin Staněk (kuchař, který vede kurzy v Gourmet Academy) – zauzený marinovaný losos s cizrnou, bezlepkové čokoládové donuty. Gianfranco „Frankie“ Coizza (vede kurzy italské kuchyně v Gourmet Academy) – Fregola alla campidanese.

Klepněte pro větší obrázek

Letos proběhne v Praze soutěž o koláč Ladronky . Kdokoliv z návštěvníků může přinést svůj koláč a zapsat ho do soutěže o hodnotné ceny. Vítěze vybere odborná porota.

Program na pódiu moderuje Markéta Hrubešová, zazpívá Ondřej Ruml.

Klepněte pro větší obrázek

Jana Vašáková, šéfredaktorka časopisu F.O.O.D., k narozeninám časopisu i pikniku řekla: „Deset let je pro časopis velká událost. První kulaté narozeniny, které je třeba oslavit. Pro naše čtenáře jsme jako dárek připravili redesign časopisu, hravější grafiku, zajímavé obličeje z gastro scény a ještě lahodnější recepty. Zároveň všechny zveme na F.O.O.D. piknik. Kde jinde než s dekou, skvělým jídlem, pitím a společností oslavit narozeniny? Těšíme se s celou redakcí v neděli 3. 9. na pražské Ladronce a v sobotu 9. 9. v Olomouci.“

Základní info o F.O.O.D. pikniku:

Web: http://foodpiknik.recepty.cz/

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina týdne bude profesně vyrovnanější a případným úkolům se směle postavíte. Stále děláte drobné chybičky, ale to šéfovi nevadí. Hlavně, že se zapojujete do dění ve firmě, právě…

Nejčtenější články

Doporučujeme