Oslavte závěr roku ve společnosti baletních hvězd

21. 12. 2001
Oslavte závěr roku ve společnosti baletních hvězd
Využijte jedinečné příležitosti strávit závěr roku ve společnosti baletních hvězd. Výpravnou taneční komedii NĚKDO TO RÁD?, která vznikla na motivy slavného amerického filmu, uvádí 29. 12. v 17.00 a 20.00 a 31. 12. v 15.00 scéna Stavovského divadla.

Oslavte závěr roku ve společnosti baletních hvězd

Využijte jedinečné příležitosti strávit závěr roku ve společnosti baletních hvězd. Výpravnou taneční komedii NĚKDO TO RÁD…, která vznikla na motivy slavného amerického filmu, uvádí 29. 12. v 17.00 a 20.00 a 31. 12. v 15.00 scéna Stavovského divadla. Vstupenky na tato představení můžete v pokladnách Národního a Stavovského divadla získat s 50% slevou!
V hlavních rolích dvou kabaretiérů a šantánové tanečnice se představí Alexander Katsapov / Jiří Pokorný, Filip Veverka, Tereza Podařilová / Zuzana Pokorná. Režisérem inscenace je šéf souboru Vlastimil Harapes, choreografem Libor Vaculík, autorem hudby Petr Malásek.

Zdroj:ND

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Aniž byste to nějak plánovali, bude vám dopřáno promluvit si v klidu s rozhádaným kamarádem. Vzájemné usmíření vás oba moc potěší. Nebojte se, odhoďte zbytečné zábrany a pak se vám splní…

Nejčtenější články