Osmany LAFFITA a Robert VANO - tým snů

14. 1. 2002
Osmany LAFFITA a Robert VANO - tým snů
Osmany Laffita uzavřel novou smlouvu s česko-americkým fotografem Robertem Vano. Fotograf světového jména bude exklusivně fotit veškeré reklamní materiály módního domu Taiza v roce 2002.

Osmany LAFFITA a Robert VANO - tým snů

Osmany Laffita uzavřel novou smlouvu s česko-americkým f otografem Robertem Vano. Fotograf světového jména bude exklusivně fotit veškeré reklamní materiály módního domu Taiza v roce 2002. Spolupráce začala již v roce loňském, kdy Osmany Laffita přizval Roberta k nafocení jarní a letní kolekce 2002 na Kubě, rodišti návrháře. "Vzájemná práce se ukázala jako velice osvěžující nejen pro mě a spolupracovníky, především se celková atmosféra ukázala na výsledných snímcích," říká Osmany Laffita, dvorní návrhář domu Taiza, "instinktivně jsem cítil, že se naše umělecká spolupráce vyplatí. Skutečně, Robert pracoval po celém světě, dobře se zavedl v módním světě a pokaždé mě naučí něco nového. Velice dobře si rozumíme, umí skvěle pobavit. Je potěším s ním pracovat." Robert nafotí obě kolekce, které vznikají během letošního roku - podzim-zima 2002-2003 a jaro-léto 2003. Také ostatní fotografie módního domu Taiza a Taiza models vzejdou z Robertova ateliéru.

zdroj: TAIZA Prague Paris
www.taiza.com
Pro bližší informace se obraňte na:
Simona Cindy Kerberová
tiskové oddělení
e-mail: cindy@eurexa.cz
foto: Robert Vano

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na jednu stranu jste rádi, že je tento pracovní týden u konce a vážně uvažujete o dovolené. Cítíte vyčerpání a neschopnost podrobit se náročným úkolům. Nejvíce vás štve, že nedokážete…

Nejčtenější články

Doporučujeme