Osmiměsíční manželství bude stát Lopezovou 14 miliónů dolarů

24. 7. 2002
Osmiměsíční manželství bude stát Lopezovou 14 miliónů dolarů
Rozvod s tanečníkem a choreografem Crisem Juddem bude stát zpěvačku a herečku Jennifer Lopezovou zhruba 14 miliónů dolarů a k tomu i vilu. Tento týden mají oba podepsat definitivní rozvod, zbývá se dohodnout o rozdělení majetku.

Osmiměsíční manželství bude stát Lopezovou 14 miliónů dolarů

Klepněte pro větší obrázek Rozvod s tanečníkem a choreografem Crisem Juddem (32) bude stát zpěvačku a herečku Jennifer Lopezovou ( dnes 24. července dovrší 32 let) zhruba 14 miliónů dolarů a k tomu i vilu. Tento týden mají oba podepsat definitivní rozvod, zbývá se dohodnout o rozdělení majetku.

To velmi zajímá americký tisk, protože Lopezová a Judd neuzavřeli předmanželskou smlouvu. A tak to vypadá, že bývalý manžel zpěvačky bude mít nárok na polovinu peněz, které Lopezová, idol miliónů mužů po celém světě, vydělala od září minulého roku, kdy se s Juddem brali.
Podle slov zasvěceného přítele se manželé rozejdou v klidu a míru, přičemž jednomu z nich připadne dům v Los Angeles a druhému vila v Miami.
"JLo nechce kolem svého rozvodu dělat žádný rozruch. Je připravena přiznat vinu a zaplatit," uvedl přítel.

Klepněte pro větší obrázek Novináři spočítali, že obdivovaná zpěvačka se bude muset rozloučit asi s 14 milióny dolarů, což představuje polovinu jejího výdělku od loňského září. Je známo, že Judd svého času utratil všechny své peníze za zásnubní prsten.

Manželství údajně ztroskotalo zčásti i na tom, že Crisovi se nelíbilo žít ve stínu slávy vlastní ženy. Navíc žárlil na její filmové partnery a zakázal Jennifer, aby natáčela nahá. Zdá se ale, že důvodů k rozchodu bylo víc. Přítel Lopezové míní, že těžce prožívala svůj rozchod s raperem Puffem Daddym a s Crisem se dala dohromady jen proto, aby na něj zapomněla.
Poté, co se před měsícem manželé rozešli, Crise lze stále častěji vidět na večírcích, kde utápí svůj žal v alkoholu. A Jennifer podle některých svědectví utěšuje herec Ben Affleck, s nímž se sblížila při natáčení nového filmu.

Proslýchá se také, že by se Lopezová ráda vrátila ke svému bývalému příteli, raperovi Daddymu, vlastním jménem Seanu Combsovi. Jeho přátelé však trousí zvěsti, že zpěvák už o Jennifer nestojí.
Ve své době média milostný románek Jennifer a Daddyho propírala velmi často. Rozešli se poté, co byli oba zatčeni po přestřelce v nočním baru, při níž byli zraněni dva muži a jedna žena. Combsovi hrozilo až 15 let vězení, ale obvinění z ilegálního držení zbraně a pokusu o podplácení byl zproštěn.

zdroj: Korzo

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zčistajasna se vám podaří vyřešit finanční potíže. Peníze k vám přijdou doslova samy. Už nebudete řešit krizi, prostě zmizí. Stejně jako mírné ochlazení v trvalém svazku. Pracujte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme