Osvěžující péče

5. 6. 2006
Osvěžující péče
Letní dámská jízda pod modrou oblohou a žhavých sluncem. Jak zůstat svěží a sebejistá? S osvěžující letní kolekcí Aqua Vibes od Oriflame žádný problém. Vychytaná péče i líčidla vás zkrásní nejen na pláži.

Jestli si zrovna nemůžete zaplavat v bazénu nebo v moři, zchlaďte své rozpálené tělo a tvář dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetikou Aqua Vibes. Chladivá novinka od Oriflame spojuje letní pohodu s aktuálními make-up trendy a péčí o pleť. Díky ní zůstanete krásně svěží po celý horký den a oslavíte léto jeho barvami. Vítejte do oázy fascinujících barev a chladivého osvěžení…

Pryč je pocit těžkosti a strach z neupravené tváře! Aktuální kolekce dekorativní a pleťové kosmetiky Aqua Vibes v sobě spojuje krásu i praktičnost. Líčidla odolávají i tomu největšímu horku a pěstící přípravky vám příjemně ochladí tvář a dodají potřebnou dávku hydratace i osvěžení.

MAKE-UP (NEJEN) K VODĚ Buďte krásná a svěží i v tom nejparnějším létě. Trendy dekorativní kosmetika osvěží a přinese okouzlující barvy letní pohody, prázdnin a slunce. Jemné odstíny inspirované oblíbenými prázdninovými letovisky a jejich atmosférou vykouzlí na tváři sexy image plážové krásky.

Tropický ráj Jen si představte, jak si užíváte žhavých slunečních paprsků s tyrkysově modrém moři, na jehož pobřeží se majestátně tyčí palmy … Krásu exotické pláže si dopřejte s líčidly z limitované edice Aqua Vibes.

Líčka zvýrazněte krémovou tvářenkou v odstínu Cool Peach, který nechává vyniknout bronzovému opálení.

Oči vykreslete smyslnými odstíny s názvy Fiji, Bora Bora a Hawaii. Chladivé oční stíny si zamilujete nejen pro jejich krásné barvy, ale také pro jejich chladivý efekt a snadnou aplikaci.

Milovnice linek se jich nemusejí vzdát ani v parném počasí, vyzkoušejte třpytivé oční linky v odstínu Salsa, ve kterých protančíte celý den i noc.

Žhavá pláž Něžná krása blondýnek nejlépe vynikne zahalená do odstínů rozžhaveného písku plných hřejivých odlesků a třpytek. Nechte se unést na výlet do cizokrajných koutů ostrovů Karibského moře i Indického oceánu.

Zapomeňte na obyčejnou tvářenku – sáhněte po takové, která podtrhne vaše opálení. Sluncem políbenou tvář získáte použitím tvářenky Aqua Vibes v odstínu Cool Rose, která vedle jemné barvy dodá i tolik potřebnou hydrataci.

Dopřejte očním víčkům lehounké osvěžení, jako když od moře zafouká jemný vánek. Jasné barvy Chladivých očních stínů v tužce skvěle podtrhnou vaše bronzové opálení. Vyberte si teplé odstíny Fiji, Cuba a Borneo. Pro intenzivnější pohled je doplňky oční linkou v odstínu Samba.

Svůdné rty Buďte cool i v létě. Svoje sluncem rozpálené rty nejlépe utišíte chladivým mentolovým potěšením v podobě Menotolového lesku na rty Aqua Vibes. Ten vytvoří na rtech mokrý vzhled, zanechá osvěžující chuť mentolu a ochrání je před slunečním zářením. Vaše ústa budou vypadat, jako když jste si zrovna dopřála chladivou koupel.

OSVĚŽUJÍCÍ PÉČE PRO DOKONALOU TVÁŘ Vysoké teploty šplhající stále výše a výše, rozžhavená zem, nikde ani náznak stínu … Typický obrázek letního dne. Jak jen zůstat svěží a upravená? Dilema, která řeší každá žena. Řešení je nyní tak jednoduché! Dopřejte vaší pleti během horkých dnů na pláži i během tropických nocí v tanečním klubu chladivou vzpruhu s pleťovou kosmetikou Aqua Vibes.

Cítíte po celodenním pobytu na slunci, že pleť ztratila svoji svěžest a pružnost? Dopřejte jí chladivý dotek s osvěžující pleťovou maskou s hydratačními účinky. Po pouhých pár minutách působení bude vaše pleť opět zářící zdravím. Známky únavy z horkého dne zmizí jako mávnutím kouzelného proutku. Praktické balení obsahuje 4 sáčky, každý vždy na jedno použití.

Když v parném dni potřebuje vaše pleť okamžité osvěžení, ale žádný zdroj průzračné vody v tu chvíli není zrovna po ruce, buďte připravená. Čistá voda ve spreji obohacená o vitamínový koktejl dodá vaší pleti potřebnou hydrataci na pláži, během cestování, ale i v kanceláři, kde pleť trpí působením klimatizace. Nenechte se zaskočit horkem a zůstaňte svěží po celý den. Představujeme vám kapesního pomocníka pro okamžitou svěžest – Tyčinku Aqua Vibes s ochranným faktorem 6. Praktická vysouvací tyčinka, která se vejde do každé kabelky, dokáže jemně zchladit vaši tvář. Aplikujte lehkými krouživými pohyby do spánků, na krk nebo místa, která potřebujete naléhavě osvěžit. Můžete rovněž vmasírovat na vnitřní stranu předloktí.

Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili jedinečnou soutěž o 3 kosmetické balíčky, ve kterých šťastní výherci naleznou Mentolový lesk na rty, Chladivé oční stíny a Osvěžující vodu ve spreji. Vše z limitované kolekce Aqua Vibes od Oriflame.

Soutěž je již ukončena. Losujeme výherce. Hodně štěstí vám přeje portál dama.cz a Oriflame!

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte ke znamením, která prahnou po super kariéře a nechcete být jen průměrní pracovníci. Životní dílo se vám daří, ale momentálně se musíte srovnat s nepřízní osudu. Snížení výkonnosti…