Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 6. 7. 2015 | 23:53

No, veselé to není, že si tatík nabrnknul zrovna spolužačku, ale v podstatě je to jedno. Trochu mi uniká jak 20ti leté slečně milenka "sebere tátu". Pokud ho nezabije, což asi v plánu nemá, bude pořád její otec. Zrovna tak jejího "brášky". Docela by mne zajímalo, kolik je tomu "bráškovi".
Souhlasím s tím, že vyklopit to mamince není zrovna OK, jen si tím chce holčina ulevit. Neví totiž co s tím počít. Maminka to stejně nejspíš ví, nebo přinejmenším tuší.

jamping 4. 7. 2015 | 21:34

Souhlasím v podstatě s těmito názory, nikdo do toho nevidí....ale já bych s takovým partnerem určitě nezůstala.Měl zdřejmě v hlavě temno, když už tak si měl najít ženu sobě trošku rovnou.

zuzkasim 4. 7. 2015 | 10:41

Nač to říkat mamince? Ona asi tuší a je to mezi nimi. Kdyby to nebyla spolužačka pisatelky, byl by to někdo jiný. Spolužačka je sice pěkná potvora, ale rozum by měl mít ženatý chlap od rodiny, když nemá, dcera mu ho nedodá. Asi by to chtělo oddělit v tatíkovi dva pohledy, jeden je, jestli jako otec funguje, druhý, přestala bych si ho vážit z morálního hlediska, protože s jeho chováním nesouhlasím. Pisatelka by se měla podívat kolem sebe, chlapů, kteří si užívají mimo rodinu je hromada, stejně tak i žen. Je blbé to zjistit v tak mladém věku, ale každý žijeme svůj život, můžu udělat jen to, že já sama se toho vyvaruju a pokusím se zařídit si to jinak. Pisatelka nemůže tušit, co je mezi jejími rodiči, jestli tam např. funguje sex, neměla by se do toho montovat. Ne vše bývá tak jednoznačné, jak to vypadá. I pokud je její tatík jednoduše proutník, nic s tím neudělá a trápit se nemá smysl, maximálně může maminku podpořit, pokud se trápí.

Elynor 4. 7. 2015 | 10:32

Řekla bych, že slečna především žárlí. A její reakce na situaci jsou ještě takové dětské. Navíc ono jí to skutečně nepřísluší řešit, to by měla její matka, když už. Slečna si může vyřešit maximálně svůj vztah k bývalé spolužačce, a dále svůj vztah k vlastnímu otci, ale tím, že poběží zase žalovat mamince, tím to fakt nevylepší.

Přečtěte si také

Horoskopy

Je vám skoro líto, že je tady finále pracovního týdne, protože se vám dařilo po všech stránkách.…

Nejčtenější články

Doporučujeme