Otestujte se v našem kvízu: Jak dobře znáte nejromantičtější letní film Hříšný tanec?

Hříšný tanec je letní klasika, to je bez debat. Snímek z roku 1987 mnozí odsuzují jakožto slabomyslnou romantickou slaďárnu, jiní ho ale považují za kultovní film. Pokud jste v té druhé skupině, pak pro vás následující kvíz bude jistě hračka!

Nevinná Baby tráví letní dovolenou s rodiči a sestrou v Kellermanově horském hotelu. Během dovolenkových radovánek se Baby seznamuje s tanečníkem Johnnym, který v ní probudí doposud nepoznané pocity a Baby díky němu během dovolené dospěje. Jelikož roli Johnnyho skvěle ztvárnil Patrick Swayze, bylo opravdu na co se dívat. Dokonalé taneční kreace, skvělý soundtrack i příběh jedné letní lásky způsobily, že se z filmu stal nestárnoucí trhák.

Některé z hlášek ve snímku dokonce zlidověly, a když někde zazní, hned je všem jasné, která bije. Mnohé scény jsou natolik oblíbené, že je přetáčíme několikrát dokola. Není proto divu, že mnozí z nás znají Hříšný tanec zpaměti. Jak jste na tom vy? Dokážete odpovědět na jednoduché otázky a získat plný počet bodů? Zjistěte to v našem kvízu!

Některé záběry musely být z filmu Hříšný tanec vystřiženy. Podívejte se na video v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud