Otestujte se: Podívejte se na obrázek a hned se dozvíte, jakou máte povahu

11. 3. 2021
Tenhle test je velmi jednoduchý. Stačí se podívat na obrázek a na první dobrou určit, které zvíře na něm vidíte jako první. Podle psychologů to dokáže popsat řadu vašich osobnostních rysů.

Obrázek vám řekne, jací jste

Klepněte pro větší obrázek

Tento typ osobnostního testu je založen na relační teorii, která říká, že na základě vztahu k různým obrazům, které jsou smíchány do jednoho, vyplynou na povrch naše povahové rysy. Podívejte se pečlivě na první obrázek a bez přemýšlení první obraz zvířete, které uvidíte, je vaším klíčem k tomu, jakou povahu opravdu máte. Souhlasí to, nebo ani trochu? Máte vybráno? Pokud ano v dalších kapitolách najdete jednotlivá zvířata – vyberte si v nich to, které jste viděli, a dozvíte se, jací jste.

Podívejte se níže na video, kde si můžete poslechnout zajímavý rozhovor o změnách typologie osobností. Lidé se proměňují a stávají se bezcitnými.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend se neskutečně těšíte, protože máte velké plány s rodinou. Blízkým jste rádi naslibovali hory doly a nyní je to na vás. Program bude pestrý a zábavný stejně jako život s vámi.…