Jakému věku odpovídá vaše pleť? Udělejte si jednoduchý test pomocí telefonu

25. 6. 2020 Reklama
Jakému věku odpovídá vaše pleť? Udělejte si jednoduchý test pomocí telefonu
Laboratoře Vichy přináší unikátní analýzu SkinconsultAI pro všechny typy pleti. 15 let dermatologické expertizy, rozšířená realita a technologie umělé inteligence umožnili vytvořit algoritmus, který díky jednoduchému testu ve 3 krocích, umožní ženám lépe porozumět tomu, jak jejich pleť stárne a najít péči o pleť na míru.

SKINCONSULT AI analýza pleti od Vichy rozpozná 7 hlavních stránek stárnutí pleti: pevnost pleti, vrásky pod očima, pigmentové skvrny, póry, jas pleti, jemné linky. Na základě testu přináší komplexní vyhodnocení stavu pleti ve formě jednoduchého grafu. Toto hodnocení identifikuje silné a slabé stránky pokožky a určí priority v péči o pleť na míru, s cílem efektivněji rešit jednotlivé projevy stárnutí pleti. SKINCONSULT AI tak zajistí kompletní, adaptovanou rutinou přípravků péče o pleť podle individuálních potřeb každého.

A to vše během několika minut. A jak to tedy funguje? Velmi jednoduše. Je třeba si udělat selfie, proto je nejlepší se připojit z chytrého telefonu. Vhodné je fotku pořídit s čistou a odlíčenou pokožkou, ideálně na dobrém světle, aby vyhodnocení bylo co nejpřesnější. Po analýze selfie se zobrazí personalizovaná matice, kde je každý znak obodován na 5stupňové škále. Vyhodnocení znaků stárnutí pleti je prováděno podle Atlasu kůže vypracovaného na základě dermatologické expertýzy. Následně je možnost porovnat svou matici s dalšími diagnostikami v dané věkové kategorii.

Na závěr vyhodnocení každý obdrží přesně stanovenou rutinu pro řešení priorit v péči o pleť. Komplexní informace pak lze obdržet přímo do mailu. Lze si tak uchovat výsledek a doporučení a porovnat ho třeba následně s dalším obdobím.

Vyzkoušejte na www.vichy.cz nebo nascanujte QR kód pro přímý přístup mobilním telefonem:

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Zkrácený pracovní týden vám přines ovoce. Šéfovi jste předvedli, že jste na správném místě a nebojíte se výzev a vlastně byste zvládli ještě mnohem více. Ale raději si toho více neberte,…

Nejčtenější články

Doporučujeme