Ovládá vás negativní energie a jste na pokraji svých sil? Zkuste rituální měsíční koupel!

Ovládá vás negativní energie a jste na pokraji svých sil? Zkuste rituální měsíční koupel!

Máte někdy pocit, že jste zaplavení negativní energií, něco vás tíží a potřebujete se toho zbavit? Že už nevíte, jak dál, a jste pod tíhou starostí unavení? Řešením by pro vás mohla být měsíční koupel. Rituál, který se řídí podle Měsíce, uleví vaší duši, srdci i mysli. Najděte ten správný postup očistné měsíční koupele, který je šitý na míru právě vám. Velkou roli v tom hraje vaše znamení zvěrokruhu.

Co je to měsíční koupel?

Jde o rituální koupel, díky níž se uvolníte a odplavíte ze svého těla všechnu toxicitu. Podaří se vám vytáhnout všechny starosti, problémy a negativno. Namísto tíhy pocítíte hluboké uvolnění a velký pozitivní energetický posun. Vnitřní nesoulad nahradíte souladem, negativní zatáhnutou brzdu povolíte a sešlápnete pozitivní plyn.

Měsíční koupel si můžete dopřát pouze dvakrát v měsíci. Za plného měsíčního úplňku a v novoluní. Vždy se pročistíte, zbavíte se negativní energie a budete moct udělat nový krok vpřed. Pamatujte také na to, že ne všechny úplňky a novoluní mají stejný energetický podpis. Každý měsíc jsou planety vůči Měsíci v jiném postavení a jinak na sebe působí. Kvůli tomu se mění energie měsíční vody.

Co to jsou rituály? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 4

Kdy naplánovat měsíční koupel tento měsíc? 

13. listopadu 2023 v 10.27 začíná novoluní ve znamení Štíra. Jestliže máte v hlavě zmatek, řešíte nepříjemné problémy nebo jste v depresi, dopřejte si tento očistný rituál. Podaří se vám uklidnit se a uspořádat si všechny myšlenky. Soustřeďte se na jeden opěrný bod, kterého chcete dosáhnout. Štír vám napovídá, že je správný čas pro uspořádání vztahových a citových problémů. Pokud se budete soustředit na jeden nejtíživější problém, mohli byste jej brzy vypustit z hlavy.

Úplněk se na nebi objeví 27. listopadu a bude ve znamení Blíženců. Pro indiány je to tzv. bobří úplněk. Chladné zimní dny totiž indiány nutily klást první pasti na bobry. Za tohoto úplňku je dobré soustředit se na naše sny a touhy. Nyní je nejlepší čas pro jejich realizaci, i kdybychom se měli rozhodnout pro nečekanou změnu. Řiďte se srdcem, posbírejte všechnu svou odvahu a určitě neuděláte chybu. Toužíte po dovolené u moře? Jeďte. Chcete změnit práci? Udělejte to.

Pokračování 3 / 4

Rituál měsíční koupele

Důležité je především to, abyste se po celou dobu rituálu cítili dobře a nevystupovali ze své komfortní zóny. Základem je plná vana vody, do níž jsou přidané další ingredience. Pokud doma vanu nemáte, postačí vám napustit vodu do čisté láhve a dát ji na místo, kde na ni bude dopadat měsíční svit. Jestliže vám do vany Měsíc nezasvítí, nic se neděje. Podvědomě víme, že Měsíc na nebi je a jeho síla se k nám dostane.

Voda pomůže navázat spojení s měsíční energií. Přímo v koupeli si utřídíme myšlenky a z celého těla spláchneme negativní pocity a sílu. Nápomocné nám k tomu mohou být i další ingredience jako např. soli, skořice, citrusy nebo ocet. Pokud jsme nabíjeli vodu v láhvi, můžeme se s ní opláchnout nebo očistit vnitřní okolní prostor.

Snažte se při rituálu uvolnit, zamyslet se nad vlastním životem a hodnotami, najít problémy a nechat je odejít. Ponořte se do vlastního nitra a hluboko do mysli. Zhodnoťte své problémy a ujasněte si své cíle a priority. Nespěchejte na sebe. Zvolna využijte lunární energie pro dosažení svých cílů.

Pokračování 4 / 4

Měsíční koupel na míru podle znamení zvěrokruhu

Země, vzduch, voda a oheň – to jsou přírodní živly, které se promítají do všech znamení zvěrokruhu. Každý z nich má jiné jádro měsíční koupele. Najděte své znamení a připravte si celý očistný rituál podle návodu.

ZEMĚ (Býk, Panna, Kozoroh)

Tato znamení velice tíhnou k půdě a přírodě. Při relaxaci a očistě si představte, že jste ve vlastní zahradě, v lese nebo na jiném místě v přírodě, které milujete. Procházíte se bosí trávou, mezi prsty cítíte vlhkou půdu a trávu. Slyšíte, jak vám pod nohami praská a šustí. Každým krokem zaséváte semínka nových záměrů a cílů. Když se ohlédnete, vidíte za sebou, jak semínka klíčí a rostou z nich vaše velké sny. Jakmile dojdete na konec své cesty, otevřete oči a z vany vyjdete zalití novým smyslem života.

VZDUCH (Blíženci, Váhy, Vodnář)

Pro tato znamení je velice důležitá dechová relaxace. Podvědomě si hlídejte správný nádech nosem a výdech pusou. Zavřete oči, uvolňujte jeden sval po druhém a představte si nad sebou velký teplý žlutý mrak. Je plný optimismu a nové perspektivy. Soustřeďte se na sebe a na to, jak vzduch při nádechu prochází celým vaším tělem a při výdechu odchází vše špatné. Během této relaxace se vám jistě podaří utříbit si myšlenky a stanovit si své priority. Jakmile se probudíte a opustíte vanu, nezapomeňte si všechny své nápady zapsat. Nenechte je jen na papíře, ale přeneste je do reality. Inspirujte se.

VODA (Rak, Štír, Ryby)

Všechna znamení v živlu vody jsou hodně emocionálně vybavená. Často se proto cítí být plní až k prasknutí a potřebují upustit emoční páru ven z těla. K úplnému uvolnění dobře přispěje epsomská sůl, solný peeling a aromatické oleje (především levandule). Při relaxaci si představujte, jak všechna ta sůl pohlcuje vaše emoce, vysává vám z těla všechno, co vás trápí a tíží. Jakmile procitnete, začněte vodu z vany vypouštět a až do úplného konce sledujte a vnímejte, jak vaše emoce končí v zapomnění a už se k vám nevrátí.

OHEŇ  (Beran, Lev, Střelec)

Znamením vládne velká energie, kterou mohou využít k dosažení svých cílů. Ještě před koupelí sepište všechny své plány a sny na papír. Umístěte ho do blízkosti vany a přichystejte si koupel s okvětními lístky červené růže a himálajskou solí. Pro větší očistu můžete přidat ještě skořicové tyčinky. Relaxujte a přemýšlejte o tom, co jste na papír napsali. Představujte si, jak se vaše sny plní a vám se daří dosáhnout všeho, co je na papíře sepsáno. Po koupeli papír zapalte a vyhoďte. 

Doporučujeme

Články odjinud