Padající opičky - Nenechte opičky spadnout!

6. 3. 2007
Padající opičky - Nenechte opičky spadnout!
Vaše fantazie a um se mohou rozjet na plné obrátky. Ke hře máte 1 strom, 30 opiček, 30 tyček ve 3 barvách, 1 kostku. Vyhrává nejen ten, kterému přeje tajemná paní Štěstěna, ale záleží na šikovnosti, zručnosti a důvtipu!

Co Vás čeká: Opatrně vytahujte barevné tyčky z kmene stromu tak, aby opičky nevypadly ze stromu. Zvítězí hráč, kterému na konci hry vypadne nejméně opiček!

Pojďte si hrát! 1. Nejmladší hráč začíná. 2. Když je řada na vás, hoďte kostkou a opatrně vytáhněte tyčku odpovídající barvy ze stromu – vždy nejdříve vyjímejte tyčky z nejvyšší úrovně. 3. Když nějaká opička ze stromu vypadne, nechte si ji. 4. Pokud všechny tyčky jedné barvy již byly vyjmuty a vy si tu barvu hodíte, máte štěstí a toto kolo vynecháváte. 5. Střídejte se (po směru hodinových ručiček), dokud všechny opičky ze stromu nevypadnou. 6. Hráč s nejméně opičkami hru vyhrává!

Doporučený věk 5 let +

Soutěž

Tuto skvělou hru můžete nyní na Dámě vyhrát. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je prostě den, ve kterém nechcete být sami a ležení u televize není pravé ořechové. Pokud vyrazíte mezi lidi anebo jen tak na procházku, všechno bude fajn. Možná byste snesli také…

Nejčtenější články

Doporučujeme