Padáte únavou? 8 nejčastějších příčin, proč jste bez energie

16. 10. 2017
Padáte únavou? 8 nejčastějších příčin, proč jste bez energie
Určitě znáte naprosto chorobnou únavu, kdy jedete jako robot, jste naprosto bez energie a vždy se jen modlíte, abyste přežila další den. Podle lékařů jste naprosto zdravá, ale vy máte pocit, že jen přežíváte. Co může být příčinou?

Neumíte říct „Ne“

Než se vydáte k lékařům, zamyslete se, zda se dlouhodobě nevyčerpáváte jen tím, že žijete nezdravě. Podívejte se na nejčastější příčiny vyčerpání organismu.

Nemusí to být nutně vaše chyba. Existují lidé, které prostě nelze odmítnout! Ať už se jim cítíte zavázaná nebo ne, říct takovým lidem „Ne“ může být skutečně těžké. Určitě je dobře znáte! Všude jich je plno! Vyžadují neustále vaši pozornost, pomoc nebo radu.

Jsou tak energičtí, až vás z nich bolí hlava, nebo naopak jen kňourají o svých životních nesnázích. Ať děláte, co děláte, nikdy nejsou spokojení a vy se nakonec cítíte jako vyždímaný kus hadru. Je na čase naučit se říkat „Ne“! Není ve vaší moci zachránit celý svět, a pokud vás jeden člověk tak moc vyčerpává, je lepší soustředit se na pomoc někomu jinému.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Energie stále roste a díky pěknému postavení Venuše k vašemu znamení jste přitažliví. Malinko vám to kazí nevhodná kvadratura Marse, ale i to se dá vydržet. Stačí, když budete při výběru…

Nejčtenější články

Doporučujeme