Palette - nové barvy, nové zážitky

10. 4. 2001
Palette - nové barvy, nové zážitky
A máme tu jaro. A máme tu zároveň novou sezónu. A ta nám nekompromisně diktuje své nejnovější trendy. Letošním hitem jsou všechny fialové tóny - od jemných lila odstínů, přes okouzlující nachové odstíny až po hlubokou barvu zralých švestek.

Palette

  1. nové barvy, nové zážitky

A máme tu jaro. A máme tu zároveň novou sezónu. A ta nám nekompromisně diktuje své nejnovější trendy. Letošním hitem jsou všechny fialové tóny

  1. od jemných lila odstínů, přes okouzlující nachové odstíny až po

hlubokou barvu zralých švestek. Jako nádherný kontrast k těmto odstínům se nabízí červená a jak jinak než ve všech svých odstínech.
Kdo by nechtěl po mlhavé zimě od sebe odehnat fádnost?


Barvy Palette, díky mnohaleté zkušenosti, poznání Vašich přání a sledování módních trendů, představuje nové módní hity a to ve dvou produktových řadách. Pro všechny, které touží změnit barvu svých vlasů nebo ji pouze zvýraznit, jsou určeny tónovače Palette Color Shampoo, které se postupně smývají a vydrží až 24 umytí. Novými vysoce módními odstíny jsou 339 Modročerný a 404 Tmavě mahagonový.

Z řady permanentních barev Palette Intensive Color Creme zastupují módní odstíny RFE 4 Rubínově černý a V5 Fialový.
Optimální péči již během barvení, zářivé barvy a oslnivý lesk podpoří "Formula C+" s vysokým obsahem vitamínu C.

Zdroj: Schwarzkopf

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Od kraje dubna jste středem zájmů díky kreativním a přínosným nápadům. Kolegové i vedoucí z vás mají radost a hrdě se k vašim myšlenkám obrací. Upevňujete si místo na horší časy, a ty…

Nejčtenější články

Doporučujeme