Pamela Andersonová kreslí vlastní erotické akty

26. 4. 2002
Pamela Andersonová kreslí vlastní erotické akty
Bývalá seriálová hvězda Pamela Andersonová se ani nenadála a pravda o novém kresleném projektu, na jehož realizaci se podílí jako jedna z hlavních hvězd, která kresleným postavičkám propůjčila svůj hlas, ale také jako ilustrátorka, se dostala na povrch.

Pamela Andersonová kreslí vlastní erotické akty

Bývalá seriálová hvězda Pamela Andersonová (34) se ani nenadála a pravda o novém kresleném projektu, na jehož realizaci se podílí jako jedna z hlavních hvězd, která kresleným postavičkám propůjčila svůj hlas, ale také jako ilustrátorka, se dostala na povrch. Nejde totiž o žádný malovaný příběh pro děti, jak nedávno v médiích prohlašovala, nýbrž o erotické povídky!

Sám název Stripperella mluví sám za sebe. V anotaci filmu, který uvede jako první ve svém programu americká televizní stanice TNN, stojí, že jde o animované příběhy o ženě, která je večer striptérkou a v noci se z ní stává dokonalá akční super hrdinka. Kreslený projekt produkuje slavný Stan Lee, jenž vytvořil legendární animovanou postavičku Spidermana, kterého dobře znají i české děti z kabelových televizí.
Populární blonďatá kráska už erotický obsah seriálu nepopírá: “Tvůrci mne pouze požádali, zda bych nenakreslila několik postav, včetně té, kterou budu mluvit a která je mi shodou okolností více než podobná. Na to, zda jde o erotickou kreslenou show, se mě skutečně nikdo neptal,” řekla Andersonová.
Jakým způsobem vysvětlila malůvky svým dvěma synům, kteří jí prý při kreslení pomáhali, raději Pamela nekomentovala.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Hurá do práce i ve středu. Sice se vám z tepla domova na jednu stranu ani moc nechce, ale v zaměstnání vás nic špatného nečeká. Přijdete si na dobré výsledky, ale to jen díky své píli a…

Nejčtenější články

Doporučujeme