Pamela Andersonová novinářkou?

27. 6. 2002
Pamela Andersonová novinářkou?
O krkolomný obrat v kariéře se pokouší populární vyvinutá herečka Pamela Andersonová, českým divákům známá především jako plavčice ze seriálu Pobřežní hlídka. Pamela se chce stát dopisovatelkou amerického ženského magazínu Jane.

Pamela Andersonová novinářkou?

Klepněte pro větší obrázek O krkolomný obrat v kariéře se pokouší populární vyvinutá herečka Pamela Andersonová, českým divákům známá především jako plavčice ze seriálu Pobřežní hlídka. Pamela se chce stát dopisovatelkou amerického ženského magazínu Jane. Od zářijového čísla by měla pravidelně přispívat svými sloupky a fejetony.

Vydavatelé magazínu věří, že jim Pamela pomůže zvýšit prodej, a tím i zisky. Výši honoráře vydavatel tají. Každopádně je prý velmi „nadstandardní“.
Hlavní témata, kterými se bude herečka, jež se nechala již několikrát nafotit nahá pro časopis Playboy, zabývat, by se měly týkat především zdraví, domácího násilí, rodičovství a výchovy dětí. „Paní Andersonová nám bude každý měsíc psát minimálně jeden článek týkající se ženských problémů. Myslíme si, že právě ona má čtenářům co nabídnout, protože toho během života opravdu hodně zkusila. Má tak vlastně se vším, o čem pro nás bude psát, praktickou zkušenost, což je pro podobnou práci skutečně důležité,“ míní hlavní editorka ženského magazínu.

Hlavní hrdinka seriálu V. I. P. se už nemůže dočkat, až vyjde první článek. „Splnil se mi jeden z životních snů. Budu se snažit ostatním ženám radit, jak by měly naložit se svými životy a se zdravím, aby prožívaly pokud možno ty nejkrásnější chvíle. Bude to sice těžká práce, ale pokud mi pomohou samy čtenářky, rozhodně dáme časem dohromady ten nejlepší recept na šňastný život,“ usmívá se Pamela. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak trochu je na vás znát náladovost. I když berete povýšené chování kolegů s úsměvem na tváři, nejste úplně v pohodě. Však už se blíží i tento pracovní týden pomalu ke konci a vy si o…

Nejčtenější články

Doporučujeme