Pamela Andersonová požádala o rozvod

3. 1. 2008
Pamela Andersonová požádala o rozvod
Americká herečka Pamela Andersonová (40) požádala o rozvod s Rickem Solomonem (38) po dvou měsících manželství.

Jako důvod žádosti o rozvod udala "nepřekonatelné rozdíly". Rick Solomon je známý především explicitní video nahrávkou, kde figuruje se svou bývalou přítelkyní Paris Hiltonovou.

Minulé manželství Pamely Andersonové, s hudebníkem Chrisem Rockem, skončilo vloni po pouhých čtyřech měsících. Manželství s bubeníkem Tommym Leem trvalo nejdéle z jejích třech manželství, skoro celé tři roky. Tommy Lee je také otcem jejích dvou dětí, synů Brandona (11) a Dylana (9).

Jak uvádí BBC, Pamela si Ricka Solomona vzala o přestávce v kouzelnické show v Las Vegas, prý proto, že mu dlužila tolik peněz v pokeru, že to mohla oplatit jen manželstvím.

Ještě nedávno se zdálo, že jim to docela klape a Pamela tvrdila, že líbánky ještě neskončily a jejich vztah je vlastně jeden dlouhý sexuální marathon. Inu, možná se dostavilo vyčerpání.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpojte se od negativní energie a budete mnohem spokojenější, veselejší a přístupnějším novým názorům. Nyní je to s vámi spíše k nevydržení a nerozséváte kolem sebe zrovna prima myšlenky.…

Nejčtenější články

Doporučujeme