Pamela Andersonová: Televize předčí plastické chirurgy!

13. 8. 2007
Pamela Andersonová: Televize předčí plastické chirurgy!
Dalším poznatkem ze své filozofické dílny oblažila veřejnost majitelka nejsledovanějšího poprsí světa, americká seriálová herečka Pamela Andersonová. Za postavení sexuálního idolu prý nevděčí silikonovým implantátům a umění plastických chirurgů, ale výhradně televizním kamerám.

"Mají jedinečnou vlastnost opticky zvětšovat moje ňadra a propůjčovat jim dráždivé tvary," svěřila se německým reportérům. "Myslím to vážně," dodala. "Když se někdy dívám na obrazovku, jsem sama překvapena jejich velikostí. Díky kamerám totiž jejich objem vypadá dvojnásobný."

Zda své výroky myslí vážně, Pamela, která o nadcházejícím víkendu oslaví čtyřicátiny, neuvedla. Naznačila však, že patří k plavovláskám, které si vybudovaly kariéru na tom, že se chovají podle vzoru hloupých blondýnek z populárních anekdot, ale v jednom má pravdu: televizní obrazovka opravdu výrazně přidává na kilogramech, jen zcela demokraticky. Nejen Pameliným ňadrům, ale bez rozdílu všem, kdo se pohybují před kamerami. A dobře to vědí nejen herečky, ale také moderátorky zpravodajství a půvabné rosničky.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste nebyli vysláni na služební cestu včera, stane se tak dnes. Neváhejte a budujte svou kariéru odkudkoliv, a to zejména spisovatelé, novináři i marketingoví pracovníci. Nic vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme