Pamela se stala patronkou striptérek

14. 8. 2002
Pamela se stala patronkou striptérek
Silikonová kráska Pamela Andersonová se stala patronkou amerických striptérek. "Je naší modlou, na kterou nedáme dopustit. Všechny chceme být jednou tak úspěšné jako ona a uděláme pro to vše."

Pamela se stala patronkou striptérek

Klepněte pro větší obrázek Silikonová kráska Pamela Andersonová (35) se stala patronkou amerických striptérek. �Je naší modlou, na kterou nedáme dopustit. Všechny chceme být jednou tak úspěšné jako ona a uděláme pro to vše,� stojí si jednohlasně za svým zaměstnankyně striptýzových klubů v Kalifornii a Nevadě.

Pamela se stala mezi striptérkami uznávanou hvězdou poté, co se rozhodla natočit a zveřejnit své líbánky s dnes již bývalým manželem Tommy Leem (39) bez jakékoliv cenzury, tedy včetně lechtivých i pornografických scén. Nejvíce ji mezi striptérkami proslavila videokazeta plná daleko pikantnější záběrů, kterou herečce ukradli zloději v kalifornské rezidenci a jednotlivé pasáže pak zveřejnili na internetu.
Bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka se sice se zveřejněním intimních záběrů ze svého sexuálního života ještě příliš nevyrovnala, zároveň však přiznává, že jí přinesly spíše užitek, než újmu.

�Popularita má ovšem také své zápory. Nemohu se například přijít jen tak podívat do nějakého klubu. Hned se ke mně seběhnout všechny holky, které zde pracují a vyptávají se, co si myslím o jejich tanci a co by se sebou měly dělat, aby byly tak dobré jako já. Nikdy nevím, co odpovědět, a tak jen vtipkuji, že pro dobrý striptýz je potřeba být Kanaďankou. Ty k tomu totiž mají talent od přírody,� usmívá se Pam. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Využijte své schopnosti na maximum, protože jste podnikaví a kreativní. Určitě se vám povede v obchodování skvěle. Nadřízený si vás pozve na kobereček a řekne vám, s čím je nespokojený.…

Nejčtenější články

Doporučujeme