Pamela si těhotenství konečně vychutná

17. 7. 2002
Pamela si těhotenství konečně vychutná
Informace o tom, že je populární hollywoodská prsatá kráska Pamela Andersonová už potřetí těhotná, obletěla před několika málo dny celý svět. Téměř nikde se ovšem nepsal, že se na svého dalšího potomka těší především proto, že ho snad konečně přivede do spořádaného a klidného domova.

Pamela si těhotenství konečně vychutná

Klepněte pro větší obrázek Informace o tom, že je populární hollywoodská prsatá kráska Pamela Andersonová (35) už potřetí těhotná, obletěla před několika málo dny celý svět. Téměř nikde se ovšem nepsal, že se na svého dalšího potomka těší především proto, že ho snad konečně přivede do spořádaného a klidného domova. Zdali tomu tak ovšem bude, zřejmě ví jen pouze ona sama a její snoubenec Kid Rock (31).

S Kickem se totiž bývalá hvězda Pobřežní hlídky chtěla ještě před několika týdny rozejít kvůli jeho nadměrnému pití.
Dnes je už ale všechno jinak. Pamela překvapivě prohlásila, že Kidovo pití rozhodně nemůže narušit jejich spokojený a klidný život. �Vždycky jsem snila o tom, že budu radost z těhotenství sdílet se svým partnerem. Teď se mi to doufám konečně splní. S Kidem se totiž opravdu milujeme a věřím, že mne během těch nejkrásnějších devíti měsíců v životě každé ženy dostatečně podrží,� svěřila se hlavní hrdinka seriálu V. I. P. losangelským novinářům.

Andersonová naráží na muka, která si musela vytrpět během těhotenství v době, kdy byla provdaná za rockera Tommy Leeho (39). �Raději na tu dobu ani nevzpomínám. Kdybych si to měla všechno vytrpět znovu, raději zůstanu svobodnou matkou. Nedávný potrat mi otevřel oči. Teď už vím, co jsou mé životní priority. Není to udržení rodiny za každou cenu a snaha, aby děti měli otce. Hlavní je, aby děti vyrůstali v klidu a s pocitem lásky,� míní Pammy.
Bývalá seriálová plavčice má ze svého prvního manželství dvě děti - syny Brandona (6) a Dylana (4). Kid pak pečuje o devítiletého Roberta Jamese Ritchieho. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Partnerská krize je zažehnána, ale řítí se na vás další problémy v lásce. Hlavně nic neřešte s horkou hlavou a mějte pochopení. Sedněte si ke krbu a relaxujte společné s dětmi. Mile vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme