Paramount se snažil uplatit Sachu Barona Cohena kozami

28. 4. 2010
Paramount se snažil uplatit Sachu Barona Cohena kozami
Herec Sacha Baron Cohen často hýří bizarními vtipy, jemu samotnému se teď dostalo úplatku v podobném stylu. O jeho nový projekt, zatím bezejmenný, soupeří řada hollywoodských studií.

Paramount Pictures ale chtělo získat náskok a poslalo Sachovi dárek. Živé kozy v tričku s logem společnosti.

„Šéfové studia naaranžovali jednu kozu, kterou pak v tričku Paramount doručili do Sachova domu v Los Angeles. Další poslali do luxusní kanceláře v Beverly Hills jeho agentovi Williamu Morrisovi. Ale to zvíře si ulevilo už ve třetím patře před kanceláří.

Prostě si kleklo a ulevilo v chodbě před všemi. Bylo to nechutné. Jeden z těch doručovatelů, co se o kozu měl starat, se to snažil uklidit, ale ten odporný puch se linul chodbou ještě dlouho,“ citoval zdroj britský list The Sun.

Sacha odmítá zatím naznačit, jakým tématem se jeho postava bude zabírat tentokrát. Slibuje ale, že nový projekt nebude šokovat o nic méně než předchozí Borat a Brüno.

ČTĚTE TAKÉ:

Český pivní festival bude letos delší!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Polovina pracovního týdne definitivně zamává drobným neshodám v práci, a proto počítejte s prima druhou půlkou. Nyní se už ničeho nezaleknete a jdete si hrdě za svým cílem. Všechno se vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme