Parker, Pompeo, Kidman: Které hvězdy využily služeb náhradních matek?

21. 2. 2019
I když se může zdát, že slavné hvězdy mají život jako v pohádce, ne vždy je to pravda. I ony prožívají běžné starosti a trápí je obyčejné problémy. Jako například neschopnost otěhotnět. Které slavné maminky proto využily náhradní matky?

Katey Sagal

Když v devadesátých letech hrála Katey Sagal postavu Peggy Bundové v seriálu Ženatý se závazky, měla v té době skutečně závazky. Vedle své šatny dokonce měla jakousi mini školku pro své dvě malé děti, které měla s tehdejším manželem Jackem Whitem. Poté, co se v roce 2000 rozvedli, dala se Katey dohromady s tvůrcem seriálu Zákon gangu Kurtem Sutterem. „Nikdy neměl vlastní biologické děti, takže asi po pěti letech vztahu jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že bychom si měli pořídit společné,“ prozradila v rozhovoru pro magazín People Katey.

Ale protože už v té době byla příliš stará na to, aby to mohlo jít přirozenou cestou, rozhodl se pár pro alternativní řešení. I když nebylo moc šancí, že se to podaří, nakonec šťastný pár v roce 2007 přivítal na svět dceru Esme, která se narodila za pomoci náhradní matky. Katey bylo v té době dvaapadesát let. „Říkáme jí náš malý zázrak, náš nádherný zázrak,“ uvedla herečka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nejlepší bude, když si vezmete na pátek dovolenou. Nadřízený je stejně protivný a s kolegy se vám nechce spolupracovat. Máte dojem, že makáte za dva i více lidí a odměna nikde. Na nic…