Parker, Pompeo, Kidman: Které hvězdy využily služeb náhradních matek?

21. 2. 2019
I když se může zdát, že slavné hvězdy mají život jako v pohádce, ne vždy je to pravda. I ony prožívají běžné starosti a trápí je obyčejné problémy. Jako například neschopnost otěhotnět. Které slavné maminky proto využily náhradní matky?

Katey Sagal

Když v devadesátých letech hrála Katey Sagal postavu Peggy Bundové v seriálu Ženatý se závazky, měla v té době skutečně závazky. Vedle své šatny dokonce měla jakousi mini školku pro své dvě malé děti, které měla s tehdejším manželem Jackem Whitem. Poté, co se v roce 2000 rozvedli, dala se Katey dohromady s tvůrcem seriálu Zákon gangu Kurtem Sutterem. „Nikdy neměl vlastní biologické děti, takže asi po pěti letech vztahu jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že bychom si měli pořídit společné,“ prozradila v rozhovoru pro magazín People Katey.

Ale protože už v té době byla příliš stará na to, aby to mohlo jít přirozenou cestou, rozhodl se pár pro alternativní řešení. I když nebylo moc šancí, že se to podaří, nakonec šťastný pár v roce 2007 přivítal na svět dceru Esme, která se narodila za pomoci náhradní matky. Katey bylo v té době dvaapadesát let. „Říkáme jí náš malý zázrak, náš nádherný zázrak,“ uvedla herečka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dalo by se říci, že je pondělí šťastným dnem, protože kolem sebe rozhazujete jen tak pozitivní energii, která proudí ve vašem těle. Pracovně vynikáte ve všech směrech a kolegové se mohou…

Nejčtenější články

Doporučujeme