Partnera najdete ve zvěrokruhu: Proč se protiklady přitahují i v astrologii?

12. 5. 2022
Opravdu se protiklady přitahují? Některé vědecké výzkumy to potvrzují, zatímco podle jiných jsou stabilnější ty páry, kdy jsou si oba jedinci co nejpodobnější. Astrologie tvrdí oboje. Podle hvězd je stejně pravděpodobné, že vám bude dobře s člověkem, který má podobné hodnoty a zájmy jako vy, ale vztah může fungovat i v případě, kdy jste vy a váš partner svými protiklady.

Astrologický protiklad

Zvěrokruh má dvanáct znamení, která můžeme seřadit do kruhu jako čísla na ciferníku hodin. Každé znamení je spárováno se svým protikladem – znamením, které je vzdáleno sedm polí od výchozího bodu. Vztah s tímto znamením může někdy znamenat úplnou katastrofu, existuje ale spousta věcí, které se od svého protikladu můžete naučit.

Možná nemáte úplně stejné hodnoty nebo zájmy, přesto vás s tímto znamením spojuje něco, díky čemuž může váš vztah trvat velmi dlouho. A i když se to náhodou nepodaří, stále budete mít vzpomínky na hluboké propojení, které se vám nepodaří s nikým jiným.

Vztah s protikladem vás navíc lidsky rozvine, donutí vás vystoupit ze své komfortní zóny a v některých situacích se zachovat jinak, než velí vaše přirozenost. Objevíte v sobě nové věci a naučíte se nové dovednosti, které se vám mohou později hodit.

Na co si letos dát pozor během úplňků? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V tomto pracovním týdnu se vám podařilo nastartovat kariérní růst. Sice to následně nebudete mít kvůli vyšší míře vyčerpání jednoduché, ale stejně se vám podaří uspět. Udělejte si více…