Pasažérka se domáhala uspokojení u taxikáře

21. 6. 2002
Pasažérka se domáhala uspokojení u taxikáře
Práce taxíkářů je považována za nebezpečné povolání. Na vlastní kůži se o riziku této profese mohl přesvědčit sedmapadesátiletý řidič taxislužby v německém Hamburku, když naložil do auta pohlednou třicetiletou blondýnku.

Pasažérka se domáhala uspokojení u taxikáře

Klepněte pro větší obrázek Práce taxíkářů je považována za nebezpečné povolání. Na vlastní kůži se o riziku této profese mohl přesvědčit sedmapadesátiletý řidič taxislužby v německém Hamburku, když naložil do auta pohlednou třicetiletou blondýnku. Nejprve se mu začala v autě svlékat a své svršky vyhazovala okýnkem do rušných ulic přístavního města. Po dokonaném striptýzu se "klientka" přesunula na přední sedadlo a vehementně se domáhala na ženatém taxíkáři, aby ji sexuálně uspokojil.

Ten však místo toho zavolal policii, která se rozjela po trase taxíku a posbírala části oděvu náruživé zákaznice. Poté policisté obstoupili taxík, přiměli ženu, aby se oblékla a zaplatila řidiči za cestu. Podivná pasažérka byla nucena uhradit také čekací dobu taxíku, po kterou policisté dohledávali její svršky v ulicích Hamburku.

Vzhledem k tomu, že k násilnému vymožení sexu nedošlo, šokovaný muž zatím žalovat rozvernou klientku nehodlá. �Taxíkář netrval na obvinění � byl rád, že dostal za cestu i čekací dobu zaplaceno. Jeho jediným přáním bylo, aby už cestující konečně vystoupila,� řekl zástupce policie. /p>

zdroj: Plus
foto: ilustrační

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dobrý známý vám nabídne šanci k tomu, abyste si finančně významně polepšili. Hlavně se do ničeho nehrňte po hlavě, chce to klid a rozvahu. Vezměte si delší čas na rozmyšlenou. Po dovolené…

Nejčtenější články