Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 8. 9. 2022 | 08:42

@mambule: No, já jsem ze severu, a Šumavu moc neznám. Ale když je to národní park, čekala bych, že tam moc chat v hlubokých lesích nebude. Podle článku to nemohlo být daleko od civilizace, když pan doktor poměrně často přijížděl s pečivem a ještě horkou kávou nebo pizzou.

mambule 8. 9. 2022 | 08:07

@Elynor: No ony vůbec ty reálie příběhu jsou podivné: chata v hlubokých lesích Šumavy. Na Šumavě v lesích žádné chaty nejsou, leda tak v nějakých horských obcích jako je Kubova Huť, Modrava, Kvilda, Prášily... Odtud zase nemuseli nikam jezdit na zmrzlinu, dá se koupit na místě. A jestli bydleli v nějaké osamocené chatě, tak to nejspíš nebylo na Šumavě, ale v Pošumaví, a tam je zas běžná kulturní krajina s nehlubokými lesy Holt fantazii se meze nekladou

Elynor 8. 9. 2022 | 07:31

Kde se tam ten doktor vzal? A ještě s výbavou? Kdyby to byl nějaký festival, dobře, tam snad má i organizátor povinnost mít nějakou tu první pomoc. Ale na běžné promítání v letním kině? A to dítě bylo už dost velké na to, aby mohlo jít koupit limonády, na té chatě jistě nebyli první rok, a ona ještě nikdy za svůj život nepotkala vosu, takže nikdo netušil, že by mohla být alergická? Když už jsme u toho, kde se tam vzaly vosy? Večer? Letní kino venku, pod širým nebem, promítá, až se setmí. To je v létě docela pozdě, to už vosy spěj, a malé děti by měly taky. Proč by mělo zmateně pobíhat a panikařit x cizích lidí, to taky nechápu. Ani se mi nezdá, že by stánkař hned aktivně volal záchranku, spíš by někoho nechal zavolat tu matku, ať si to pořeší. No nic, hlavně že to mělo happy end a jedno oko nezůstane suché.

Simona 8. 9. 2022 | 06:16

Přečtěte si také

Horoskopy

První prosincový den strávíte příjemně a nestane se vůbec nic nečekaného. Bude to tím, že se na vše…