Patrick Swayze kývl na pokračování Hříšného tance

14. 1. 2004
Patrick Swayze kývl na pokračování Hříšného tance
Po dlouhých letech odmítání je nakonec Patrick Swayze ochoten si zopakovat svoji roli v pokračování Hříšného tance. A co je ještě zajímavější, nechce za to ani dolar! Od filmových studií Miramax za podpis smlouvy požaduje „pouze“ role v několika dalších muzikálových filmech, které se chystají k natáčení.

Broadwayské muzikálové trháky Damn Yankees, Pippin a Rent, na něž společnost Miramax, tvůrce muzikálu Chicago, koupila filmová práva, Swayzeho natolik zaujaly, že je ochoten kvůli nim přijmout i tolik odříkanou roli.

„Pokud se budu moct podílet na uvedení těchto muzikálů na stříbrné plátno, moc rád se za to Miramaxu odvděčím a objevím se v Hříšném tanci: Nocích na Havaji. Dokonce budu natolik velkorysý, že za to nebudu chtít zaplatit,“ řekl s úsměvem dřívější idol miliónů žen.

Swayzeho snahy o návrat na stříbrné plátno nasvědčují tomu, že se začal obávat, že by po něm za několik let už nemusel štěknout ani pes. Vedle Hříšného tance, za který dříve odmítl dokonce astronomických deset miliónů dolarů a nyní by roli přijal i zadarmo, svolil i k znovuoživení svého filmového hrdiny Genea Kellyho v remaku dnes již legendárního snímku Američan v Paříži.

„Mohu vás ujistit, že Američan v Paříži vznikne v novém provedení, s mojí maličkostí v hlavní roli. Stejně tak dobře to zajisté dopadne i s Hříšným tancem. Jsem o tom přesvědčený,“ dodal na závěr jednapadesátiletý Patrick Swayze. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po klidném víkendu rozhodně neprahnete a hledáte nejrůznější způsoby, jak se vytratit z domu. Ve společnosti přátel je vám nejlépe, ale protějšek to vidí jinak. Zkuste udělat kompromis a…

Nejčtenější články

Doporučujeme