Paulová a Zedníček si váží své přátelské lásky

20. 11. 2011
Paulová a Zedníček si váží své přátelské lásky
Naši přední komediální herci Jana Paulová a Pavel Zedníček tvoří nerozlučnou a diváky vyhledávanou dvojici už neuvěřitelných sedmnáct let. Kmenové tváře pražského Divadla Kalich se momentálně potkávají na jevišti v pěti komediích, jejichž pojítkem je téma vztahu muže a ženy, nahlíženého z nejrůznějších úhlů pohledu.

„To není náhoda. Lidi totiž většinou chodí do divadla za tématy, která důvěrně znají ze svého vlastního života. Rádi se přijdou podívat vlastně sami na sebe a když se zadaří, tak se i sami sobě zasmát. No a láska přece promlouvá do života každého z nás,“ vysvětluje Pavel Zedníček.

Když už v jeho odpovědi zaznělo slovo láska, každého asi napadne, zdali vroucí cit nezahořel během dlouhých let spolupráce také mezi ním a Janou.

„Naše láska byla vždy přátelská a já si ji velmi vážím,“ reaguje Jana Paulová. Zároveň dodává, že i díky tomu s Pavlem nevědí, co je to ponorková nemoc. „My jsme napojení jeden na druhého. Já neudělám gag bez Pavla, aby mi na něj nenahrál, a naopak. Jsme jeden na druhém závislí. Hrajeme spolu až osmnáct představení měsíčně, v jednom autě křižujeme republiku, uznejte sami, že by byl velký luxus absolvovat takový zápřah ve vzájemné nevraživosti. Já jsem ženská a moje psychika se pohybuje v měsíčních cyklech. Když je chlap chytrý, což Pavel je, tak je v takových chvílích nad věcí,“ směje se herečka. „Oba jsme nekonfliktní a máme rádi klid a pohodu, v tom jsme si hodně podobní, v těch ostatních věcech se zase doplňujeme,“ dodává Pavel Zedníček.

Hereckou i lidskou souhru Jany Paulové a Pavla Zedníčka můžete obdivovat v komediích Divadla Kalich Natěrač, Bez předsudků, Drahouškové, Zamilovat se… a Láska naruby.


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendová pohoda je zaručena jen v tom případě, že z vás opadnou pracovní a finanční starosti. Díky rodinným příslušníkům přijdete na jiné myšlenky a otevřete si tak dveře k zábavnému…