Paulová miluje Lasicův humor i v posteli

29. 7. 2002
Paulová miluje Lasicův humor i v posteli
Poslední scéna natáčení nové české inscenace Ťlet, kterou režíruje Milan Lasica, byla trošku pikantní, protože šlo o scénu postelovou. V intimním okamžiku se před kamerami sešli Jana Paulová a Jiří Ornest.

Paulová miluje Lasicův humor i v posteli

Klepněte pro větší obrázek Poslední scéna natáčení nové české inscenace Úlet, kterou režíruje Milan Lasica (62), byla trošku pikantní, protože šlo o scénu postelovou. V intimním okamžiku se před kamerami sešli Jana Paulová (47) a Jiří Ornest (55). Pravdou však je, že k ničemu závažnému ani nemohlo dojít, neboň oba herci se téměř neustále smáli. Z velké části díky neustálým vtipným glosám režiséra.

"Celých osm dní natáčení proběhlo v naprostém klidu a radosti, kterou korunoval humor Milana Lasici. Docela mne mrzí, že až se bude Úlet vysílat, nepoběží na obrazovkách jako titulky pod scénami jeho režijní připomínky. Některé byly zcela geniální," svěřila se tiskové agentuře Korzo Jana Paulová. "Například když se ve hře snažím zjistit, jak to bylo opravdu s mým manželem a mojí kamarádkou, řekl mi: Víš, oni všichni už chtějí na tu minulost zapomenout a ty jsi ten Petr Cibulka, který jim to nedovolí."


Klepněte pro větší obrázek

Na otázku, zda ráda hraje v lehkých konverzačních komediích, Jana Paulová odpověděla: "Mám radši hlubší ponor. Ale vzhledem k tomu, že žijeme v době, kdy se lidé chtějí víc bavit než se hlouběji nořit, je pravda, že více příležitostí mám v lehčích žánrech. Já se samozřejmě také ráda bavím. Dalo by se to říci tak, že raději si ten hlubší ponor užívám v práci než v životě."

Legrace a humor Janu Paulovou neopustí ani v blízké budoucnosti. "Smysl pro humor je zásadní pro všechny situace v životě. A já mám štěstí, že humor Milana Lasici hned tak neopustím, protože příští divadelní sezónu začínám v Divadle Kalich právě s ním. Začátkem září začínáme zkoušet úplně novou hru Jako jedna rodina, což je zajímavá komedie na velice originální téma, které nechci zatím prozrazovat. Hrají tři chlapi a jedna ženská. Budou tam se mnou Pavel Zedníček, Svatopluk Skopal a Miroslav Vladyka. Takže jistě chápete, že se na to moc těším," svěřila se Korzu.

zdroj: Korzo
Foto Korzo - Zdeněk Merta

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dechberoucí sobotní den je na dosah ruky. Máte ho ve svých rukou. Pro svobodné to bude jednoduché, protože se s přáteli vydají za dobrodružstvím bez hádek. Zato zadaní na sobě musí…

Nejčtenější články

Doporučujeme