Pavel Trávníček: Získal pohádkové bohatství i řadu žen. Které byly osudové?

22. 10. 2021
Za pár dní oslaví 70. narozeniny a je pořád velmi aktivní. Kromě herectví, kterému se stále věnuje, se taky „na stará kolena“ stal potřetí otcem. Peníze mu starosti dělat nemusí, má jich totiž dost díky pohádkovému dědictví po strýčkovi z Austrálie. Přesto přijal nabídku účastnit se taneční soutěže Star Dance, která právě běží v televizi.

Nejstarší ve StarDance

Za vším hledej ženu. Známému herci Pavlu Trávníčkovi se původně do pořadu StarDance nechtělo, ale manželka Monika ho přesvědčila. Od 16. října 2021 je tak účastníkem už jedenáctého kola této soutěže, kde spolu ve společenských tancích soutěží známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků. Herec je naštěstí podle svých slov dobře pohybově vybavený a s tancem má zkušenosti už z dob studií. „Herci jsou tak vycvičení už od školy, jelikož mají „pohybovku“ – tedy tance, pantomimu… Odtud herci odchází poměrně dobře vybavení – tedy pokud tam chodí. Všeobecnou pohybovou přípravu jsem tedy absolvoval,“ říká herec, i když přiznává, že tréninky byly nyní náročné. „Každý den ráno mě bolí celý člověk, ale jakmile začneme trénovat, tak to zase přejde, z čehož plyne poučení, že člověk se má hýbat,“ dodává Trávníček. Co myslíte, má šanci vyhrát? 

Do dějin tance už se zapsal, pohádkový princ má na kontě jednu nezapomenutelnou filmovou taneční scénu. Ta se odehrála v Pohádce Tři oříšky pro Popelku po boku herečky Heleny Růžičkové. Podle Trávníčka byla improvizovaná. „Řekli to tajně jen Heleně Růžičkové, aby mě unesla, a ona na to prý zareagovala slovy: „Jako prd.“ A skutečně mě tehdy jednou rukou popadla a odnesla mě,“ vzpomínal herec, který v soutěži StarDance tančí po boku o dost subtilnější Veroniky Lálové.

Jaký je Pavel Trávníček tanečník podle jeho partnerky? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdy vás varují před nemilými náhodami a naschvály. Sice se snažíte ze všech sil a jste profesně pečliví, nicméně se dějí věci, které nemůžete z padesáti procent ovlivnit. K tomu vám…