Komentáře k článku zpět na článek

Rybushka 4. 9. 2016 | 08:30

Dasa: dřív byly prostitutky potřeba, protože chlap, pokud si chtěl vrznout, musel se buď oženit nebo si zaplatit za sex. To druhý je obecně levnější :) A když to vezmu kolem a kolem, tak i pro chlapa, kterej doma strádá, je to lepší verze, než si najít stálou bokovku.....to jen tak ke zbytnosti/nezbytnosti toho povolání - rozhodně jsem si tím nikdy nepřivydělávala.....Každopádně, kde je poptávka, je i nabídka. Takhle to prostě funguje. A někdo holt podlehne vůni penězt a nedojde mu, že prodává svojí duši. Nebo dojde, jen dopředu neví, že na to nemá náturu.

helza 2. 9. 2016 | 11:33
helza 2. 9. 2016 | 09:41

Dasa52: "nemusí mít stejnou zkušenost, ale stejně přemýšlí". - Kdybychom byli schopni tolerovat pouze to, co jsme schopni sami pochopit, kdybychom měli rádi pouze ty, kteří splňují naše představy o morálce, to by byl děsivý svět. Vždyť "nenávidět hřích ale přesto milovat hříšníky" je vpodstatě nejdůležitějším Božím přikázáním. Krom toho se mýlíš v jednom. Psychologové tvrdí (a já ve svých letech, byť nerada přiznávám, že to tak je asi i u mne), že nejvíce nám na druhých vadí a nejvíce nesnášíme u kohokoliv přesně ty vlastnosti, které sami máme, třebaže o tom ani nevíme. Ono to má i svou logiku, vlastnosti, se kterými nemáme nic do činění, které v nás ani náznakem nedřímají, nevnímáme ani u druhého a jsou nám zcela lhostejné. A ani nechápeme, že nad nimi někdo vůbec mudruje.

lapis 1. 9. 2016 | 19:54
Dasa52 1. 9. 2016 | 12:50

helza: haha, no, to že mám doma rádio ještě neznamená, že budu schvalovat prostituci jako něco, co je cool, protože je taková doba. já jsem za těch 30 let názor nezměnila, pro mě je to pořád odporné. pokud to někdo chápe a omlouvá, nemusí mít stejnou zkušenost, ale stejně přemýšlí - že se jako nic nestane, když si za použití vagíny nechá platit, už to samo o sobě je pro mě dost divné. člověk by neměl stavět peníze na první místo žebříčku v žádné době. ani kdyby prostituci uzákonili jako prestižní zaměstnání, nic by to na věci nezměnilo. nechápu ani ty chlapy. co to musí být za ubožáka, že mu žádná nedá zadarmo? vždyť je to i o jejich důstojnosti. normální chlap kurvu nepotřebuje, najde si prostě ženskou, pro kterou to bude přínos a ne výdělečná činnost.

helza 31. 8. 2016 | 09:45

Dasa52: "... tady jasně bylo několikrát řečeno, že je to normální, že si tak přivydělávají i studentky VŠ. asi tedy vlastní zkušenost pisatelek, protože nevím, jak jinak by to mohly vědět." - Já to tedy vím taky a taky vím, že už děti na ZŠ kouří marjánku a že mnoho mladých lidí čichá toluen a bere drogy. Že jsem narkomanka a kurva v jednom, to jsem však dosud netušila. :)......................................................................................................................................Doba se zkrátka mění, za mých studií (promovala jsem v roce 1970) prostituce ani drogy prostě nebyly. Většina "holek", které tady diskutují sice studovala už za jiného režimu, nicméně i ony se s prostitucí studentek pravděpodobně nesetkaly. Možná mají ale doma rádio, či televizi a občas asi taky pokecají s lidmi. Pak ví ledacos.

lebahu 31. 8. 2016 | 08:03

šiška: Na mytí veřejných WC nevidím nic špatnýho (pokud jsou umytý dobře a často). Ovšem děvka vydělá za den tolik co uklízečka na WC za dva měsíce. Zřejmě proto se slečna rozhodla, že mýt WC nebude.

Dasa52 30. 8. 2016 | 14:54

šiška: ani já ne a ani nechápu, jak s nimi může někdo soucítit. jsou prostě věci, které ze sebe člověk nesmyje, ani kdyby žil 100 let a tohle k nim podle mě patří. štetka jednou, štetka celý život. to musí být v hlavě.

Dasa52 30. 8. 2016 | 14:50

helza: nemáš pravdu, protože tady jasně bylo několikrát řečeno, že je to normální, že si tak přivydělávají i studentky VŠ. asi tedy vlastní zkušenost pisatelek, protože nevím, jak jinak by to mohly vědět. já jsem si na VŠ rozhodně nevšimla, že by se někdo živil prostitucí, ale to byla jednak jiná doba a jednak na chemii moc hole nebylo. ale jinak je mi to celé šumák, spíš mě to baví, jak se soustřeďujete na to, co říkám já, místo na to, co se píše v článku. chodíte se sem hádat nebo co? já kurvy nesnáším a tečka. pro mě to bude vždycky jenom póvl, který si nezaslouží žádnou úctu ani soucit. dělají to za prachy, tak ať se jimi udusí, když jim to stojí za to. soucit můžu cítit s někým, kdo si svoje problémy zavinil nevědomky, ne s někým, kdo se prodává za prachy. a to platí i pro jiné - úplatkáři, udavači a jiná svoloč. když jste tady odsuzovali masérku, jako by dělala něco nepřístojného, kde byl váš soucit, pokrytci.

šiška 30. 8. 2016 | 14:25

Zbytečně se neříká, každý strůjcem života svého. Osobně si něco takového nedovedu ani v nejhorším snu představit. Aby se mě dotýkal chlap kterého neznám, nic k němu necítím leda tak odpor, nelíbil se mi a znala jsem ho pár hodin, to bych fakt šla raději umývat veřejné WC. Na profesi štětky musí být prostě žaludek a nátura, ani jedno nemám.

helza 30. 8. 2016 | 12:11

Dasa52: "a teď do mě, milovnice nejstaršího řemesla, které si na VŠ přivydělávaly tímto způsobem taky".... Tak nevím, netuším, zda si někdo s Dámy takto někdy přivydělával, zcela jistě to však nikdy nikdo v komentářích ani nikde jinde ani nenaznačoval, A už vůbec nikdy nikdo na stránkách Dámy netvrdil, že nejstarší řemeslo nějak miluje, či chválí. Ono dokázat pochopit, ba, i při naprostém nepochopení dokázat odpustit, je otázka zralosti a je to něco zcela jiného, než něco chválit, či dokonce sám provozovat. Víš, ono reakce na tvé komentáře odsuzující prostituci a podobně, ovšem plynou především z šoku nad jejich hrubostí, razancí, často i vulgaritou, nad nenávistí z nich čišící. Nemusím přeci hned nenávidět darebu, i když nenávidím jeho darebnosti.

mamina43 30. 8. 2016 | 07:23
Dasa52 30. 8. 2016 | 03:37

Zebruška: protože prachy? existují na světě lidé, kterým nerozumíme, protože my dvě asi nejsme ochotné za prachy udělat cokoliv

Zebruška 30. 8. 2016 | 01:34

Práce v zahraničí se jí stala noční můrou .... velké zklamání .... snažila jsem se koupit si zpět svou důstojnost - no ano, tohle by pro mě taky byla noční můra, ale pak jaksi nechápu, proč to slečna dělala. V článku je popisovaná jako nějaká chuděra, jako kdyby ji do toho někdo nutil a ona to tak nesnášela. Ale ji do toho nikdo nenutil, nebyla žádná oběť, ona si takovou "práci" vybrala sama a asi se jí to líbilo, když se kvůli tomu vzdala i práce v baru, kde se (jak píše) velice vypracovala a patřila k nejlepším. Takže její problém nechápu, podle mě je to jasné jako facka: chci být prostitutka - dělám prostituci, nechci být prostitutka - nedělám to.

Dasa52 29. 8. 2016 | 22:51

žárlí, že jsem tak dobrá ..... říká si o kamarádce barová prostitutka a myslí si, jak je úžasná, ale rodičům to neřekne, protože by se poblili z toho, co vychovali. a teď do mě, milovnice nejstaršího řemesla, které si na VŠ přivydělávaly tímto způsobem taky

hynek 27. 3. 2015 | 19:39
frakira 26. 3. 2015 | 10:29

Čekala jsem další z článků o tom, jak se slečna nechala nalákat na kvalitní výdělek za tancování a pak jí zabavili pas, zamkli ve sklepě a prodávali její tělo, ale tohle mě opravdu rozesmálo...
Nemám absolutně nic proti prostitutkám, ale ať to dělají holky, které "na to mají" - osobnost, sebevědomí, žaludek. Myslím, že je to docela slušný způsob obživy, ale určitě ne pro slečnu, která si to zvolí sama a pak to nazývá noční můrou. Varováním jí měl být už ten vyhazov (který byl, podle mého názoru, opravdu kouzelný) - člověk by čekal, že dostane rozum, šéfovi se omluví a poprosí o druhou šanci, ne že si najde podnik, kde "to nevadí", aby se pak mohla litovat ještě víc.

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nejste zrovna v kondici, ale snažíte se veškerou práci dokončit v požadovaném termínu. Není…

Nejčtenější články

Doporučujeme