PAVLA (54:) Žiji šťastně s dospělým synem. Možná až moc šťastně!

15 komentářů

Tonda
13. ledna • 11:34

Taky budem zit s maminkou spolu je to sice moje nevlastni maminka ale pro mě je práva. Moc ji miluju

Milena
13. června • 18:56

Vsechno je v pohode! :-)

Copy
9. června • 14:01

Dám. Sbohem.

Copy of a copy of a copy
8. června • 17:42

Nemyslela jsem to zle.

Olina
8. června • 9:48

Nevidím důvod, proč by měla veřejnost řešit jejich soužití. Syn je dospělý, kdyby chtěl, může kdykoliv odejít. Osobně si nemyslím, že by matka s dospělým synem měla žít v jednom bytě, protože nemají ani jeden soukromí, ale když jim to nevadí...

vm, že jsem hnustná a to
6. června • 20:00

mi dodá klid. Hráč ztratil to co nikdy neměl. Nemělo by to vadit. Ale vadí, když je to tak hezké. a jednou možná vadit nebude. vrať se do hrobu..už jdu.

Copy of a copy of a copy
6. června • 16:10

A nejsou ti dva náhodou tlustí? Pokud ano, tak si za svou nemoc může sama, prasnice. A tlustý gey, ten nikdy nikoho nenajde. Doporučuji zamknout byt zevnitř, polít podlahu benzínem a škrtnout. A uvolnit byt někomu, kdo není prase.

Olina
8. června • 9:45

@Copy of a copy of a copy : A nejsi náhodou ty tlustý gay? Protože jinak si nedovedu představit, proč jsi tak strašně nešťastný.

Copy of a copy of a copy
8. června • 15:00

@Olina: A co vy si myslíte o tlustoprdech, Olinko?

Copy of a copy of a copy
8. června • 13:20

@Olina: Právě že jsem, Proto vím o čem mluvím. Lidem jsme odporní a pro smích. Ale to bylo proto, že jsem od života chtěla vztahy, namísto abych díky síle a odvaze udělala něco opravdu velkého velkého. Něco co udělá v písku fakt obří stopu. Smajlík bez úsměvu s vyplazeným jazykem.

Copy
9. června • 11:46

@Copy of a copy of a copy : Jenže teď už vztahy chce jenom ta pudová, neodstranitelná složka ve mě. Zaprvé už moc nevěřím, že lidi jsou schopní jiných než obchodních vztahů, a než takové vztahy, to už má opravdu větší hodnotu dostat Nobelovu cenu. A možná ve mě taky něco vyhodnotilo, že víc takových investic si už nemůžu dovolit. Protože 100 - 1000 je -900. Je to nemoc, která tě donutí utratit úplně všechno, i to, co nemáš.

Copy
9. června • 12:57

@Copy: Ale za jiných okolností bych do toho ještě šla. Mám slabost pro zraněné muže. Musela bych se změnit. Být mnohem silnější, vyrovnanější. Sebevědomější. Být ta, kdo víc dává. Samostatnější, nenáročná. Vlastně převrátit svoji osobnost naruby. Taky ty schopnosti v sobě někde mám.Vlastně bych v takovém vztahu vyrostla. Snad je lepší být lékař, než pacient. Pro jednoho člověka by mi to stálo za to, kdyby byly okolnosti jiné. Když v něm cítíte něco, co vás chytne jako háček rybu. Takovou kombinaci, kterou nemá nikdo jinej a která vás chytá za srdce. Když cítíte, že jeho slabosti jsou jenom to, co přilívá olej do ohně, nebo ho minimálně neuhasí. Prostě musíte, bez ohledu na následky. Přestože -900 -1000 je -1900. Možná je to proto, že nejvíc věříte lásku tomu, kdo ji skrývá. Ale okolnosti se nezmění. Ani to bohužel nechci. Ale dneska je všechno passé. Jsem tlustý gay. Se vším, co k téhle diagnóze možná patří. Nemám ani sílu čistit si zuby.

O
7. června • 16:45

@Copy of a copy of a copy : Tolik bezohlednosti a lhostejnosti. Tolik (ne)pravdy.

Elynor
6. června • 8:22

Ona to Pavla popisuje až podezřele růžově, jistě by bylo zajímavé vyslechnout si i názor toho syna. Nicméně z ekonomického hlediska je to úsporné řešení, a pokud se dva spolubydlící spravedlivě dělí o náklady na bydlení a také o všechny domácí práce, není podstatné, že je to matka a syn. Kdyby bydlel s někým jiným, třeba spolužákem ze studií, asi by to nikomu divné nepřišlo, dnes jsou nejrůznější formy spolubydlení běžné. No a mládenci je pouhých 29 let, a zabývá se vědou, což patrně znamená, že minimálně do 25 let studoval, možná si ještě i teď dodělává například doktorandskou práci, nebylo by to taky nic divného, a hlavně, v tomto státě je věda blbě placená. Možná by si ani samostatné bydlení nemohl dovolit. A pořád tu máme možnost, že za pět, deset let syn potká nějakého muže, s kterým by chtěl bydlet radši než s maminkou, a pak bude všechno jinak. Nechala bych to bejt, a nedělala si s tím hlavu.

SandraN
6. června • 7:57

Když jsou oba spokojení, proč by tak nebydleli. Přece se nebudou přestěhovávat každý do svého jen proto, aby to líp vypadalo před lidmi. Ovšem kdyby jeden z nich i přesto, že nehledá, někoho potkal, pak by to řešit museli. Každý si prošel životními trápeními, přeji jim, aby to klapalo dál. Vzhledem k jejich orientaci a zdravotnímu stavu to je pro ně dobré řešení, navzájem si pomáhat. Možná kvůli většímu pohodlí by šlo vyměnit být za dvě garsonky v jednom vchodu. Být sama v bytě je veget a klídek...

Doporučujeme

Články odjinud