Péče o nohy

7. 6. 2006
Péče o nohy
Pečujte o své nohy a udržujte je zdravé s řadou péče pro nohy od Oriflame. Zařaďte tuto kosmetiku obohacenou přírodními složkami do vaší každodenní rutiny a vaše nohy se budou cítit a vypadat skvěle.

V zimě byly řádně schované, ale v létě zvědavě vykouknou z letních sandálků a plážových žabek. Vaše nožky. Přiznejte si, nezanedbala jste jejich péči právě proto, že byly několik měsíců zazimované a nebylo třeba je příliš ukazovat? V létě už ale těžko něco neschováme. Oteklým nohám, hrubé kůži na chodidlech či pocení můžete dát stop. Začněte s péčí o krásu a pohodlí vašich nohou včas. Svěřte je do péče inovované řady Foot Care od Oriflame s novým vylepšeným složením.

Svěžest mentolu Malé osvěžení můžete vašim nožkám dopřát kdykoli během dne. Stačí mít Osvěžující sprej na nohy v kabelce. Chladivý mentol bude vašim věrným sluhou, který udrží vaše chodidla po celý den svěží a suchá.

Jemnost heřmánku Mějte nohy jako v bavlnce se Zvláčňujícím krémem na nohy. Jedinečná směs hydratačních přísad, heřmánku a nově také prvosenky, pomůže vaší pokožce dosáhnout dětské jemnosti. Nejlepších výsledků dosáhnete, když škrabkou na nohy odstraníte ztvrdlou pokožku a vmasírujete krém do nohou.

Bylinková relaxace Trápilo vaše nohy celý den neúnosné horko a vy jste doslova naběhali kilometry? Zregenerujte je příjemnou odpočinkovou lázní s bylinkami – levandulí, rozmarýnou, vilínem virginským a olejem z čajovníku. Nohy budou po chvilce relaxace opět svěží a hydratované. Nalijte přibližně jeden uzávěr do teplé vody, do které ponořte nohy.

Deodorant pro nohy Že znáte deodoranty jen do podpaží? Podobný prostředek můžete, je-li třeba, používat i na nohy. Anti-mikrobiální pudr obsahuje olej z čajovníku. Vaše chodidla budou suchá a čistá po celý náročný den. Nanášejte masážními pohyby.

Síla eukalyptu Nedopusťte, aby krásu vašich nohou hyzdila ztvrdlá kůže na chodidlech. Vedle klasické škrabky na nohy a pemzy použijte Abrazivní krém při koupeli. Obsahuje mandlové skořápky, které pomáhají odstranit ztvrdlou pokožku a zjemňovat plosky i paty. Glycerin a olej z eukalyptu navíc hydratuje a ještě umocní dokonalé zjemnění pokožky. Masírujte krémem vlhkou pokožku a poté opláchněte.

Chladivé potěšení Jste celý den na nohou a jediným vašim přáním je posadit se a ulevit svým unaveným končetinám? Vaše „ulítané“ nohy krásně zchladí Chladivý gel s mentolem. Oproti původnímu přípravku je obohacen ještě o výtažek z uklidňující rozmarýny. Naneste v dostatečném množství a vmasírujte.

Osvěžující prvosenka Máte jen chvilku na to připravit se na večerní party a vaše nohy už nejsou zrovna fit… Vyzkoušejte Osvěžující tekutý pudr s mentolem a nově také s prvosenkou. Vaše nohy osvěží, zchladí a hydratuje.

Silná dvojka Nešlapte si po dobré pověsti a nedopusťte, aby vaše okolí poznalo, že vaše nohy právě nejsou v úplném pohodlí. Díky novému Krému proti pocení s přírodními výtažky z máty a vilínu virginského účinně omezíte nepříjemné pocení nohou. Naneste na nohy a rozetřete pečlivě i mezi prsty.

Inovovaná řada nabízí řešení na každé vaše přání a problém, který se týká nohou: unavené, oteklé nohy – Relaxační lázeň na nohy + Chladivý gel na nohy hrubá kůže – Relaxační lázeň + Abrazivní krém + Zvláčňující krém na nohy pocení - Relaxační lázeň + Krém proti pocení nohou celodenní svěžest – Tekutý pudr, Pudr na nohy nebo Sprej na nohy

Ve spolupráci se společností Oriflame jsme pro vás připravili soutěž o 3 kosmetické balíčky, ve kterých šťastní výherci naleznou Osvěžující sprej na nohy, Chladivý gel na nohy a Deodorační pudr na nohy vše z kolekce Foot Care od Oriflame. Soutěž je ukončena. Hodně štěstí vám přeje portál dama.cz a Oriflame!

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska nezatěžujte orgány rovnováhy a na všechno se dobře soustřeďte. Jen tak dosáhnete úspěchu a ochráníte se před možnými úrazy. Měsíc v úplňku je sice až zítra, ale jeho síla je pro vás…